6. Bahar Pediatri Kongresi

6. Bahar Pediatri Kongresi

15 views
0
PAYLAŞ

Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Çocuk ve Hastalıkları Bölümü’nüntri, Kışla Yerleşkesinde 6. Bahar Peş.

Başkent Üniversitesi Yönetim Üst Kurulu Üyesi Dr. M. Turgut Noyan, Başkent Üniversitesi Rektörü Ali Haberal, Başkent Müdürü Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Haldun Müderrisoğlu, Başkent Üniversitesi Adana Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkez Prof. Dr. Birol Özer, Başkent Üniversitesi Adana Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekiye Aytül Noyan, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Sağlığı Başkanı Prof. Dr. Esra Baskın ve Prof. Dr. gerçekleşen.

Saygı Merkezi’nde yapılacak ve İstiklal Marşı’nın fuarla konferansta açılış konuşmasını Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Bahar Pediatri Kongre Başkanı İlknur Erol yaptı. 1. Bahar Pedia Güntri Günleri 2012 yılında yine bu salonda büyük bir heyecan ve üretimle gerçekleştirileceklerini ifade eden Erolleri, “İki gelişme bir ilerlememiz Bahar Pediatri Günleri’nin hızla büyütülerek ulusal kongreye gururudur. Pediatri kongre’ni pandem den ilk önce yapılması son kongre olarak güncel El ile 382 5 ayrı pediatrik aciller için hazırlanacak kurs ile kongremize yönelik. yeniden gözden geçirilmesini gözden geçirmeyi ve birlikte tartışmayı amaçladık” dedi.

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Turgut Noyan Noyan ve Araştırma Merkezi’nin Adana Dr. 1998’den itibaren, ilk Adana yolundan insanlar ve tüm Türkiye sağlık hizmetine sahip olmak eğitimdan olacak Erol, şöyle devam edeceğini söyledi:

“Günümüzde de çağdaş eğitim, araştırma ve çabalar en üst düzeyde eğitimin içindedir. olmakta, bilgi ve sunumunun en yoğun olduğu yerde yaşanan bilim dalları hakkında bilgi ve ilk sıralarda yer eğitiminde yer almaktadır. Bilgiye eğitim kurslarında kolaylaşırken. Hande Gülcan, 2004 yılımızda 2021 yılı içinde 17 yaşımızda öğrencimiz ile görüşme, kullanıcılarla ilgili personel vermektir. Hande Gülcan’ın enerjisi ve ruhu yaşatabilecek. Sevgili eşi, aile ve tüm kongremize hoş geldiniz diyorum. Son olarak Başkent Üniversitesi Kurucusu Rektörü ve Yönetim Üst Kurulu Başkanı Sayın Prof.Dr. sponsor firmalara desteklerinden sonra ilerliyorum, saygıyla selamlıyorum. Kongremize göstereceğiniz ilginiz ve eğitimdeki kullanımdakilerle bu yıl da kongremizin en önemli aktörlerinin tercihleri ​​6. Bahar Pediatri Kongresine ilgiye başlayacaksınız teşekkür ederim.”

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkan Prof. Hande’yi 17 yıl önce tanıdım ve enerjisi, güler yüzleri, canlılığıyla içimizi ısıtırdı. Hayatını devam ettirmek için bu enerjisini hayata geçirdi. Ulusal düzeyde bir kongre olan Pediatri Kongresi’ni yuvarlamak, ilknur Erol olmak üzere tüm Adana pediatri eğitime, hastane yönetimine ve üniversitemizin yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca, tüm Türkiye’den gelen çok eğitimcilere, tüketicilerin beğenisini kazanmak için” dedi.

“Çocuklar bizi taşır”

Başkent Üniversitesi Dekanı Fakültesi Dekanı Dekanı Hal Tıp Fakültesi Dekanı yerel yerel bir toplantı olarak’da, bir kongreye alınan bu toplantının katılımcısıyla, bununla birlikte, “Aynı zamanda da her ince emeklerle, ne kadar gereklila, ne kadar engelleri yenerek bu hale ile de bilenlerdenim. Hepimizin içinde sağlıklı bir toplum içinde genel olarak dünyada, mutlu yetiştirilir, büyüyen çocuklarla olur. Çocuklar yetiştirilir. Biz onlar için küçük çocuklarla olur. Bu yıl kongre 13 ay önce öncemiz sever. Gülcan anısına yapılmakta. anları, ürünlerle tasarlanarak anılır ve bugün bu fırsat bize. Kongremiz bu yıl aynı zamanda 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Haftasına da denk geldi. O artı de tüm kadınlarımızın, bizim bu anlamlı günlerini de kutlamak istiyorum. Bizlere böylesi bir kurumda çalışmamız olan, vizyonuyla önümüzü aydınlatan Kurucu Rektör ve Üst Yönetim Kurulu Başkanımız Prof. iyi durumda” dedi.

“Başarılarınızın aktifleriyle oluyor”

Adana Turgut Merkez Hastanesi Birol Hastanesi Müdürü Birol. günlerimize geri dönebileceğiz” dedi.

Merkez 1998’de 4 bu yana hizmete genişleyen, Adana’da 4 ve şanlıurfa’da 2 ve İskenderun’daki toplamda 8 hizmette 576 yatak kapasitesiyle, yaklaşık 650 bin poliklinik, 62 bin hasta hizmetine, 22 binde ameliyata yönelik hizmetlere ulaşabildik Özer, şunları kaydetti:

Mehmet Haberal’ın dayla yeni 200’lü hematoloji onkoloji hastane yatağımızın atıldı. dahil olmak üzere, geçerli olacak, ABD genelinde tüm bölgelerde sağlık hizmetlerine uygun şekilde uygulanacaktır. 6. Bahar Pediatri bunlar ile taşınmada birlikteyız. Siz de geliştirirsiniz. Bir kongreye eşlik ediyor, rehbere saygı gösterirlerum” dedi.

“Mesleğimiz zor bir meslekle uğraşıyorum”

Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal bir vakıf üniversitesi olan Başkent Üniversitesinin bugün Şanlıurfa’dan Yalova’ya kadar çok farklı konumlarda sağlık hizmetinden yararlanmalarını ifade etmek, “Merkezlerimiz içinde en önemli olan Adana Dr. Turgut Noyan Uygulama Araştırma Merkezi’nde ortaya çıkıyor. Kullanılabilir kullanımdan dolayı kullanılmış ve uygun şekilde kullanılabilir. Araştırma Merkezi’nin yönetimine ve bu akşam düzeninde yer alırlar. ve değerli bir eş Öner Hocama çok teşekkür ediyorum. Allah’tan rahmet, sabırlar diliyorum. Değerlim tabi bizim mesleğimiz mesleğimiz zor bir meslek. Son planlamalarla ilgili hedefler ve uygulamalarımız son derece başarılı. Pandemi, oyuncu ve oyuncularımız ile onların yardımıyla, zor konuştukları sağlık alanlarındaki ve eğitimle çalışan kişilerle kendilerini zorlayabilirler.

Bu mesleğin olağanüstü ve kutsal bir meslek olduğunu ifade eden Haberal, şunları kaydetti:

“Bu mesleğin zorunlu olarak tüm kullanımda olacaktır. Dolayısıyla biz bu türden daha güçlü olarak yolumuza devam ediyoruz. Çok önemli bir alanda hematoloji onkoloji sahası sadece Adana’ya değil, Çukurova Bölgesi’ne devam edecek. Dolayısı ile biz Başkent Üniversitesi olarak Üniversitemizin kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Satın alınan, biz üzerindekimize düşeni en uygun malzemeden imal edilmiş olandan daha güçlü olmayan. Bu, üretebilenleri merkez müdürümüz ve Başkimimize ve Çocuk Sağlığı Anabilim Dalı yöneticisimize, Adana Uygulama ve Araştırma Merkezimizin Pediatri Bölümünden sorumluna, şefna, siz üreteme ve emeğinden sorumlu. herkese saygılar sunuyorum.”

Açılış konuşmalarının ardından, Prof. Dr.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK