Abdurrahim Albayrak’ın torunu AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybetti

Abdurrahim Albayrak’ın torunu AVM’nin dördüncü katından düşerek hayatını kaybetti

3 views
0
PAYLAŞ

Galatasaray’ın eski yönetici iş adamı Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı, Şişli Nişantaşı’ndaki AVM’nin dördüncü katında düşerek hayatını kaybetti.

Şişli Nişantaşı’ndaki AVM’nin dördüncü katından bir kişi düştü. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde artan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Düşen gencin, Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torununu Batuhan Bostancı’nın olduğu öğrenildi.

Bostancı’nın cenazesi Nişantaşı’nda bulunan özel bir kişinin götürüldü. Haberi alan arkadaşları geldi.

KULÜPLERDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI
Galatasaray’dan yapılan paylaşımda, “Kulübümüzün eski İkinci Başkanlarından Abdurrahim Albayrak’ın torunu Batuhan Bostancı’nın vefat haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; kederli ailelerinin ve yakınlarının başsağlığı sahiplerine.” denildi.

Fenerbahçe’nin yaptığı paylaşımda şu ifadeler kaydedilen, “Uzun yıllar Galatasaray Kulübü’nde yöneticilik yapmış iş insanı Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın hayatını kaybettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Batuhan Bostancı’ya Allah’tan rahmet, Abdurrahim Albayrak ve Ailesi’ne başsağlığı inanıyoruz.

Trabzonspor Twitter üzerinden mesajda şu ifadelerini kaydetti: Galatasaray Kulübü eski yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın hayatını kaybettiği haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, Abdurrahim Albayrak ve ailelerin başsağlığına sahibiz.

Beşiktaş, yazar taziye mesajında, “Beşiktaşlı iş insanı Asil Bostancı’nın oğlu Batuhan Bostancı’nın vefat ettiğini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; Ailelerin, yakınlarına ve yedilerinin başsağlığına sahibiz.” kullanım kullandı.

TFF’nin internet üzerinden yapılan uzatma, “Uzun yıllar Galatasaray Kulübünde yöneticilik yapmış iş insanı Sayın Abdurrahim Albayrak’ın 15 yaşındaki torunu Batuhan Bostancı’nın hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrendiği. Merhum Batuhan Bostancı’ya Allah’tan rahmet, Abdurrahim Albayrak ve ailesinin başsağlığı ve sabırlar sahibidir.” denildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK