Adana İdmanyurdu, Galatasaray’ı konuk edecek

Adana İdmanyurdu, Galatasaray’ı konuk edecek

4 views
0
PAYLAŞ

Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Kulübü Başkanı Metin Taylancı, takıma destek beklediklerini vurguladı, “4 maçımız var, 3 galibiyet ya da 7 puan toplayabilirsek yolumuza Süper Lig’de devam edemeyeceğiz. Bu hafta Galatasaray ile maçımız Adana’da. Final süresi bir maça çıkıyoruz” dedi .

Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Kulübü, Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi B Grubu 15. haftasında pazar günü saat 13.00’te Muharrem Gülergin Stadı’nda Galatasaray ile karşılaşacak. Adana ekibinin hedefi, güçlü rakibi karşısında galip gelmeden Süper Lig’de kalabilmeyi sürdürüyor.

Karşılaşma hakkında konuşan Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Kulübü Başkanı Metin Taylancı, “Geçtiğimiz hafta Trabzon deplasmanında maçı, biz kaybettik. Trabzon halkı takımına sahipler, zor durumda olan takımına destek verdikleri için Trabzon futbolu kazandı. Trabzon şehri, kadın takımı için birleşti, hatta kenetlendi. Kurtulması için ligde kalması için mücadele başlatıldı.Adana olarak sporcularımıza aynı desteğin yapılmasını bekliyoruz.Adana İdmanyurdu Kadın Futbol Kulübü olarak kadro kalitesinin içinde Trabzonspor’dan daha kaliteli olmamıza rağmen sadece bazı sebeplerden dolayı, biraz ekonomik sebeplerden dolayı sıkıntıyı aşma.Bu konuda Adanalılardan destek bekliyoruz. Trabzonspor gibi Adana seyircisiyle, STK başkanları ve iş insanlarıyla çevredeki desteği korurlarse onları de başarılı olup, Süper Lig’de kalmaya devam ederiz.4 maçımız var, bu maçlardan 3 galibiyet ya da 7 puan toplayabilsek kalabiliriz. Bu yüzden takımımız iç tüm kesimlerin desteğine talibiz. Bu hafta Galatasaray ile maçımız Adana’da. Final niteliğinde bir maça çıkıyoruz. Bu maçla ilgili inşallah güzel sonucu alıp yolumuza devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK