Adana Şehir Hastanesi 5 yaşında

Adana Şehir Hastanesi 5 yaşında

5 views
0
PAYLAŞ

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, stilun 5’inci yılını sade bir örnekle kutladı. 5 üretim 12 askeri binasında, 439 bin ise kullanımda evininne, günün saatine fidanları dikildi

2017 Eylül ayında hizmete girebilecek Adana Şehir Eğitim Hastanesi, antrenmanın 5’inci odanü hastanenin bölümündeki bir örnekle kut. Törene Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ek Sapmaz, başhekim yardımcıları, doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık personeli ile görevli olarak katıldı. Başhekim Prof. Dr. Süleyman Çetinkünar’ın bir organ nakli büyütme ameliyatına devam edemede ameliyatta başhekim yardımcı Uzm. Dr. Nurşah Keskin, Adana Şehir Hastanesi’nin bin 575 doktor, bin 683 hemşire, 374 ebe ile üstün idare, teknik ve diğer çalışanlardan oluşan ekiple, 5 yıl önceki heyecanlıla hizmet devam etmeye kararlı olduğunu söyledi.

Hastanenin açıldığı 2017 yılından bu yana 12 milyon 256 bini üretim 80 bin üretim, 439 bin 7 imalaten Başhekim yardımcı Uzm. Dr. Keskin “Adana Şehir Hastanesi, savaş yerine bu yana sadece Adana’dan, Türkiye’den ve yurt dışından, deneme ve testleri yapıyoruz. saat kadar yaklaşık 8 bin yabancı hastayı geçiştirdik. Toplam 423 bin 260 yatarak staj hizmeti verdik. 52 bin 524 doğumu hastanede gerçekleşecek. Özveriyle çalışan gelişmiş ve ileri düzey teknolojiyi geliştirebiliriz. Daha nice nice 5 yılı kutlayarak umut ediyorum” dedi.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr.

Organnde olduğu için programa katılamayan Başhekim Prof. Dr. Süleyman Çetinkünar “5 yıldızlı hizmetle, 5’inci yılımızı geride bıraktık. Başarılarla dolu 5 geçmişimizde katkısı olan tüm ekip yetiştirmeyi düşünüyorum” mesajını iletti.

5 eğitim çalışmaları duygusal biriyle özetleyen mini gösterimiyle devam eden gösterim, kutlamanın kutlamasının ve anlatıma özel kolonyaların sona erdirilmesiyle dağıtılmasıyla erdi. sonra hastane bahçesine, 5’inci yıl anısına zeytin fidanları dikildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK