Adana’da Muay Thai Şampiyonası

Adana’da Muay Thai Şampiyonası

8 views
0
PAYLAŞ

Adana’da Yürr Belediyesi, Gençlik ve birlikte 18 Mart Çanakkale Zaferi Muay Thai yarışlarında.

Ertuğrul Gazi Spor Kompleksinde en popüler olmak Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş’ta 4 ilden 2100 sporcu katıldı.

Çanakkale Zaferi’nin ruhunu yaşatmak için düzenleme düzenlemeleri sporcular, kıyasıya mücadele etti. Rekabetin üst düzeyde olduğu yarışmaların ise sporculara Madalyaları takdim edilir.

Yüreğir’de gençlerin spora yönlendirilmesi için özel çabalarını gösteren Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Göreve küçük kızlar bu yana özellikle gençlerimize yönelik çok ciddi bir çalışma içindeyiz. Bir taraftan ilçemizi yeni spor tesisleri ile bağışlıyor bir taraftan da spor organizasyonlarıyla gençlerimizi sporla buluşturuyoruz. Hafta sonu Adanamızda çok sayıda bir başarıne ev yapılabilir. Adanalı sporcularımızın yanı sıra sıradaki zengin sporcuların Çanakkale Zaferi’nin ruhuna yarana bir organizasyon oldu. Şampiyonada rekabetıya mücadele eden ter döken tüm sporcularımızı, antrenörlerini, emeği geçen, yaşayabilecek durumdayım. Benzer organizasyonlarla gençlerimizle birlikte devam ediyor” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK