Ajda Pekkan: Kuruçeşme Sahnesi’nde bir kez daha buluşmak özel bir şey benim...

Ajda Pekkan: Kuruçeşme Sahnesi’nde bir kez daha buluşmak özel bir şey benim için

4 views
0
PAYLAŞ

Anket Prodüksiyon organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya grubu sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam konser maratonuna yönelik ve amaçladığı bir konserle start verdi.

Sezon açılışında Ajda Pekkan’ı ağırlayan Kuruçeşme Sahnesi, süperstarın ışığıyla parladı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı sevincini hayranlarla birlikte kutlayan Pekkan, aralıksız 2,5 saat aldığı sahnede dinleyicilerini mest etti. 7’den 77’ye binlerce müzikseverle dolan Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hem 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu hem de ilk konser heyecanı bir arada yaşandı.

Ajda Pekkan

“AMA BEN SİZİ ÇOK ÖZLEDİM”

‘Yeniden Başlasın’ şarkısıyla hayranlarına “Merhaba” diyen süperstar, sahneye adım atar atmaz güzellik ve enerjisiyle Paraf Kuruçeşme Açıkhava dinleyicisini büyüledi. Her zaman olduğu gibi kostümüyle fark yaratan ünlü sanatçı, şıklığıyla yine göz kamaştırdı. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi için ünlü modacı Burcu Sedef tarafından tasarlanan gri payetli, kanatları püsküllü tulumuyla evine hayran bıraktı. Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nin ilk konserinde ev sahipliğinde mutluluğunu yaşayan Pekkan, “Sizleri çok ama çok kaçırma. Kuruçeşme Sahnesi’nde bu sene bir kez daha buluşmak özel bir şey benim için… Tekrar birlikte olmak, heyecanı birlikte yaşamak, aynı frekansta olmak çok güzel duygular…Sahneye ilk kez çıkanmuşum gibi kalbimi tir tir titriyor. Böyle bir karşılama aynı sevgiyi hissetmezdik.” sözleriyle sınırlamaları ifade etti.

Ajda Pekkan
Ajda Pekkan

SÜPERSTAR ESTİ GEÇTİ!

‘Resim’, ‘Ya Sonra’, ‘Palavra’ gibi unutulmaz şarkılarıyla yedilerini müzikal bir şekilde yürütebilecek süperstar, ‘Ben Yanmışım’, Yakar Geçerim’ ve ‘Bir Günah Gibi’nin de aralarında bulunduğu hit şarkılarını birbiri ardına seslendirdi. Kendi şarkılarının yanı sıra her çapından müziğe yer verdiğinde bu geceye özel repertuvarıyla Boğaz’da esti geçti. Dansçılarının da birleşimini içerdiği Süperstar tam anlamıyla sahnenin tozunu attırdı.

19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINA ÖZEL KUTLAMA!

Ajda Pekkan’ın sahnesini aldığı Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde tam anlamıyla bayram coşkusu yaşandı. Boğaz’ın ışıkları altında binlerce müzikseverin Türk bayraklarıyla katıldığı gecede Kuruçeşme, kırmızı-beyaza büründü. Ajda Pekkan’ın seslendirdiği ’10. Yıl Marşı’ ile coşku ve gurur doruklara çıktı. Boğaz’ın büyülü cennetinde havai fişek gösterileri ve ışık şovlarıyla dinleyiciler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ruhuna yaraşır olan coşkuyu sonuna kadar yaşadı. Unutulmaz gecenin sonunda Ajda Pekkan taraftarları, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni terk etmedi. Alkışların kesilmesi üzerine sahneye geri dönen Ajda Pekkan’ı tüm müzikseverler ayakta durdu. Herkesin doyasıya dans ettiği dört şarkılık bis sonunda teşekkür ederek sahneden satırlar süperstar, müzikseverlere bir gece yaşattı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK