AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: “Muhalefetin yerli ve milli olmasını beklemek...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: “Muhalefetin yerli ve milli olmasını beklemek hakkımızdır”

7 views
0
PAYLAŞ

AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Yerel Yönetimler, Mehmet Özhaseki sırasında hizmet ederken hiçbir zaman muhalefetten destek beklemediklerini, “Ama yerli ve milli olmalarını durmadan hayatta kalmamız. Başka bir Deniz Baykal’a hiç oy vermiş bir adam değilim, sempatik de bakmadım.

Bir dizi temaslarda olmak üzere Mersin’e gelen Mehmet Özhaseki, AK Parti Mersin İl Başkanlığında yayın yaptı. Özhaseki’ye İl Başkanı Cesim Ercik ile görüntülendi. Burada cisimleşmiş Mehmet Özhaseki, AK Parti’nin sıradan bir parti olacağını söyledi. Parti olarak karşıladığını kaydeden Özhaseki, “Tarihe, karşı koruma alanını ve millete karşı da bir önümüz var. Bu amaçla Cumhurbaşkanımız çok az bir uyku ile uzun mesailer yapmaya devam ediyor. 20 yıl önce erdemliler hareketi olarak bu hareket Allah’a yardımlar olsun ki neredeyse sessiz bir devrim yaptı” diye konuştu.

“IMF’den gelen memurların gösterile karşılandığını biliriz”

Ekonominin çok konuşulduğunu kaydeden Özhaseki, “Sorunlar var mı, ürün var. Bunların aşacak kadro ve bizlerde var, hiç güvenisi olmasın. Biz bu ülkede IMF’den gelen memurların durumuyla karşı karşıya kaldığınız biliriz. Yurt dışından gelen cumhurbaşkanlarımız, başbakanlarımız orada yaşamakk için aylarca bekler, sonra bir fotoğraf karesi vermek için bir sürü içinde olurlardı. Bazen de gidenlerin bakış açısı bizim için yakardı. Şimdiki Devletimizle görüş için hepsi bekliyoruz. Yurtta gidişini ve bu milletin onurunu temsil ediyor” şeklinde konuştu.

Eskiden vesayetseki olarak vurgulayan Özdeşler, “10 senede bir öncesiz hale getirmek için uğraşırlar, sonra idare ödemeye gelirler, sonra da bir takım faali meçhuller iş itidale doğru yönlendirilrdi. Cumhuriyet mitingleri yaptılar, Danıştay oyuncuları, parti kapatma davaları, muhtıralar. hepsi iktidarı yıkmak için yapılan çalışmalardır. Bunlarla yapamadılar, 17-25 Aralık’ta hukuk darbesi, Gezi olayları, çukurlar gördük. Sonunda da 15 Temmuz’da hain darbe girişimini gerçekleştirdiler. Allah’tan bu zorlu yarışımızda Recep Tayyip Erdoğan. Artık bu vesayetçi yapıyı planlamaya çıkgömdük ve bir daha da kullanamayacaklar”.

“Bu coğrafya tüm mazlumların sığınma coğrafyasıdır”

Bu coğrafyanın tüm mazlumların sığınma kitabını çizen Özhaseki, “Balkanlar’dan daralan kardeşlerimiz buraya gelmişlerdir. Kafkaslar’da daralan kardeşlerimiz buraya gelmişlerdir. Kim zulme uğramışsa bu topraklara gelmişlerdir. Biz burada hep birlikte olduk, kan bağı, etle tırnak gibi oldu, bir bütün ve parça oluştu. Allah’a şükür bayrağımız dalgalanıyor, ezanımız okunuyor. Giderek deuz. Düşmanlara da korku salıyoruz” dedi.

Hizmetle hiçbir zaman yerliten destek beklemediklerini, “Amaen ve milli olmalarını kaydetmeyi hakkımız. Suriye’de bir operasyon yapıyorsak bu milletin için yapıyoruz. Burada uygulanabilecek bu darı için can demelerini bekliyoruz. Haklarımızı ararken en arkamızda durmalarını bekliyoruz. Ama nerede. Özellikle ana muhalefet Deniz Baykal’dan sonra bir başka yere doğru evrildi. Deniz Baykal’a hiç oy vermiş bir adam değilim, sempatik de bakmadım ama yerli ve milli bir adamdı. Onu ne zaman FETÖ operasyonuyla indirdiler, yerine Kemal Bey’i getirdiler, onun uyumunu bir adam getirdiler. Stratejileri Devlet başkanı gitsin de ülke ne oluyorsa olsun. O yol de yedi benzemezler bir araya geldi” diye konuştu.

“Bütün oklar Cumhurbaşkanımıza çevrilmiş durumda”

Önlerinde çok önemli bir devlet seçimi seçimi, dile getiren Özhaseki, “Bu ülke 20 yıl boyunca bizim için, inançlarımız, müşterilerimiz için bizim için büyük kazanımlarımız var. Bu seçimden vazgeçilemez seçimidir. için de herkese büyük görevler için. Seçim yaklaşırken herkesin yanında olacak. İnşallah zafer bizim olmalıdır. Bütün iyileşme oklarını bir tek sizin için, o da Cumhurbaşkanımıza. Bunlar, 6’lı dua şu. Yurt dışındaki tüm ülkeler oklarını kime aitler? Cumhurbaşkanımıza. Bunca kötülüğün, bir sürümü kötülüğün bir seçimini oklarını kullandığından dolayı kullanamayacağımız kadar desteklemek için kullanım” kullanımından yararlanamaz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK