Akdeniz Surf Casting Turnuvası yapıldı

Akdeniz Surf Casting Turnuvası yapıldı

4 views
0
PAYLAŞ

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda Adana’nın Yumurtalık ilçesi Zeytinbeli Plajında ​​yapılan 4. Akdeniz Surf Casting yakalaması renkli görüntülere sahne oldu.

Amatör Sportif Olta Balıkçıları Federasyonu’na bağlı 25 amatör sportif kaçırma derneğinden 150 takımın 75 kulvarda mücadele ettiği turnuva kura çekmeye başladı. Kuruluş pazar günü 06.00’da oltaların gelecekleri ve 20 saha hakeminin ölçümlerinin tamamlanmasıyla son bulundu.

Yumurtalık Zeytinbeli’nde ölüm cezası törenine Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ASOF Başkanı Serkan İnanç, Akdeniz Surf Casting Bölge Başkanı Salim Karabucak, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, CHP Adana İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, federasyon kazanma, bürokratlar ve oyuncular katıldı .

Adana’nın eşsiz sahillerine ve denize sahip olduğunu söyleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Akdeniz Surf Casting’e destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Balık tutmayı en zengin sakinlerine sahip şehirlerden biri Adana olduğunu söyleyecek Başkan Karalar, Karataş ve Yumurtalık’ta turizmi geliştirmek için çaba harcamaya devam edeceklerini söyledi.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri İl Koordinatörleri ile 4. Akdeniz Surf Casting turnuvası’nda iş birliği yürüten Başkan Zeydan Karalar, Adana’nın sahillerinden çıkan balıkların da lezzet açısından üst düzey sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından ödül töreni düzenlendi.

Yarışmada 1. olan Arif Ömer Bülbül ve Adem Bülbül ekibine ödül CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, 2. olan Aziz Caner Göçer-Ahmet Keskin ikilisine ödül CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adına CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi verdi. 3. olan Cemal Kurşunlu-Köksal Şahin ekibine ise ödül ASOF Başkanı Serkan İnanç ve ASC Bölge Başkanı Salim Karabucak takdim etti.

Turnuvada En Büyük Balık Ödülünü alan Mehmet Görmüş’e ödül Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar verdi.

Müsabakada oltalara büyüklük limiti dışı balıklar denize salıverildi, genellikle balıklar çocuk esirgeme teşkilatına bağışlandı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK