Alkollü fazla kaçıran Burak Deniz otelde olay çıkardı

Alkollü fazla kaçıran Burak Deniz otelde olay çıkardı

3 views
0
PAYLAŞ

Burak Deniz, Adana’ya gitti.

Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi’nin gittiği yerde, akşam gitti. Nilperi Şahinkaya, oyuncunun başındaki bitmeye gelen rahatsız oldu. Alkollü olduğu söylenen Deniz’in gidiş geliş iddiası geliyor. Konuya ilişkin konulardan açıklama yapılmadı.

Şahmeran dizisi çekimleri için ünlü oyuncu Burak Deniz, Adana’ya gitti. Serenay Sarıkaya ile başrolleri paylaşan Burak Burak Deniz’in ünlü bir gidiş gidişi iddia edildi.

BURAK DENİZ’İN NİLPERİ ŞAHİNKAYA’YA HAKARET ETTİĞİ İDDİA EDİLDİ

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Görgü görüntülerinin anlattıklarına göre ünlü bir oyuncu Altın Koza Film Festivali’nden dolayı gösterilen Emre Yusufi’yle Adana’ya giden Nilperi Şahinkaya’nın tahmini birkaç kaç kez geldi. Alkollü olduğu iddia edilen Burak Deniz’in tavırlarından rahatsız olan Nilperi Şahinkaya masadan giderken. Deniz, Şahinkaya’ya yorumladı.

“BANA MI VURACAKSIN, VUR HADİ”

Şahinkaya’nın sevgilisi Emre Yusufi, bunun üzerine Burak Deniz’in üzerine yürüdü. Araya Yusufi’nin arkadaşı girdi. Burak Deniz “Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırmaya devam etti. Çevredekiler hemen Burak Deniz’i otelden uzaklaştırdı. Burak Deniz’in başak bir ana konakladığı ve Nilperi Şahinkaya ile sevgilisi Emre Yusufi’yi hiç tanımadığı öğrenildi. Olay sonrası Emre’nin güvenlik güvenlik kameralarının görüntüleri öğrenildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK