Aras Bulut İynemli: Disney’e kızgın ve kırgınım

Aras Bulut İynemli: Disney’e kızgın ve kırgınım

1 views
0
PAYLAŞ

‘Atatürk 1881-1919’ filminin başrolü Aras Bulut İynemli, Disney’in filmi yayınlamama kararıyla tartışmalarıyla ilgili konuştu. İynemli, Disney’e kızgın ve kırgın olduğunu söyledi.

Disney+, ‘Atatürk 1881-1919’ filminin fragmanını paylaşılmasının ardından platformdan yayınlamam kararı almasıyla beraber Türk kullanıcıların tepkisini toplamış ve abone kaybı yaşamıştı.

Filmde Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıran Aras Bulut İynemli, çekimler tamamlanmasına rağmen filmin yayınlamayan Disney+’a “kızgınım ve kırgınım” dedi.

‘YARI YOLDA BIRAKILMIŞ GİBİ HİSSEDİYORUM’
Oksijen Gazetesi’nin YouTube kanalında ‘Gülay Afşar’la’ programında katılan İynemli, “Bir anda yayınlanmayacak gibi bir haber geldi ve en çok biz etkilendik. Ben kızgınım ve kırgınım Disney’e çünkü günün sonunda yarı yolda bırakılmış gibi hissediyorsun” ifadelerini kullandı.

‘Atatürk 1881-1919’ filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin ile oyuncular Sahra Şaş ve Sarp Akkaya’nın da katıldığı programda konuşan İynemli, Çanakkale Savaşı sahnelerinden sonra psikolojik destek aldığını da açıkladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK