Aslı İnandık ve Serkan Çayoğlu kamera karşısına geçiyor

Aslı İnandık ve Serkan Çayoğlu kamera karşısına geçiyor

8 views
0
PAYLAŞ

Ümit Ünalın senaryosuyla Kerem Ayan’ın ülkelik koltuğuna gelecek Oregon filmi’kamera’ dedi. Aslı İnandık ve Serkan Çayoğlu’nun başrolde yer alan bir geliştiricinin yer aldığı film, tek günün şeklini içinde barındırdığı ve izleyiciyi içine alan bir hikayeperdeye götürmek.

Bugüne kadar en çok filme ve senaryoya imzasını atan Ümit Ünal ile tiyatro başarılarına ilk metrajlı filmiyle yenisini ekleyecek Kerem Ayan’ın yeni filmi Oregon için hazırlıklar İstanbul’da başladı.

boşluk

Aslı İnandık ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini oluşturabilecekleri film, tek bir günde olaylar olayları ediniyor. 80’li müşterilerden gelen insan panoramaları hakkında bir durum tablosu sunar. Oregon, mizah ögeleri ve dinamik kurgusuyla izleyiciyi geçmişe götürmeye hazırlanıyor. Ferit Aktuğ, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Özgür Emre Yıldırım, Nejat İşler, Zihni Göktay ve Nevra Serezli gibi hedeflerin yer alabileceğin Oregon filmi geniş bir oyuncu ile amaçlanan gelecek. Filmin müziklerini ise ünlü İtalyan yapımcı Pivio üstleniyor. Eylül ayında meydana gelen bölümden film çekimi, Ocak 2023’ün vizyona girecek.
Oregon, NuLook’un yapımcılığıyla hayatta kalıyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK