Bakan Kirişci: “7 gün 24 saat biz de Yüreğir’imizin hizmetindeyiz”

Bakan Kirişci: “7 gün 24 saat biz de Yüreğir’imizin hizmetindeyiz”

23 views
0
PAYLAŞ

Orman Tarım ve Bakanı Va Kiriş Belediye Başkanı, Fatih Mehmet Kocai’in gündemle ilgili devam etme biz de Yüreğir’in biz de Yüreğir’de hizmetindeyiz dedi.

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i makamında ziyaret etti.

Bir dizi programa sahip Adana’ya gelen bakancı, beraberinde Vali Süleyman Elban, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Adana Milletvekilleri Ahmet Zenbilci, Abdullah Doğru, Tamer Dağlı, İl Başkanı Mehmet Ay ve Yüreğir İlçe Başkanı Necip Fazıl Cengil ile Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’i ziyaret etti.

kullanıcın de üniversitede öğrencilik Yüreğir’de yapılan ve Sinanpaşa Mahallesi’nde yerleşimini belirten Bakan Kirişci, Yüreğir halkına yönelik her hizmetin çok yapıldığını söyledi.

Başkan Kocaispir’in araştırmasından dolayı tebrik eden Kirişci, “Neticede hepimiz, bu aziz darı, Adana özelinde de Yüreğir’imize bu manada hizmetlerden dolayı müteşekkiriz. İşlerinizde sizden. Yüreğir’imizin bizi ilgilendiren çok önemli kısmı ama katkıda bulunan bir bakan olarak Adana’mıza katkıda bulunmak için bu birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi pekiştirmek için biz de hizmetindeyiz.” diye konuştu.

Bakan Kiriş’i Yüreğir’de ağırlamaktan söz edildiğini ifade ediyor Başkan Kocaispir, çalışmalar’ ve devam eden projelerle ilgili verdi. Sosyal belediyecilik ve gönül belediyeciliği olmak üzere üç temel hedefle eser kayıtlarını, sürekli sahada haberen Başkan Kocaispir, 2023’e giden yolda Yüreğir ve Adana’da bir başarı meşalesi yakacaklarını.

Başkan Kocaispir, Bakan Kirişci’ye Yüreğir Belediyesi kültürevlerinde Adana tesbihi ve tablo hediye etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK