Barda tartıştıkları kişi tarafından sokak ortasında öldürüldü

Barda tartıştıkları kişi tarafından sokak ortasında öldürüldü

12 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in Tarsus ilçesinde bir barda tartıştığı kişiler tarafından öncelikli darp edilen ise araçle eğitimen AT cinayetiyle ilgili 8 kişiyle ilgili alınır. Şahsın kovalanma ve vurulma anları kameralara yansıdı.

Emniyette yapılandanta göre, Tarsus’taki iş yerindeki kişi olarak gelen AT adlı şahıs, barda içinde yer alan kişiyle ilgili işyerinde bulunan bir kişiyle görüşür. Olay tarihinden önce, geceden sonra tekrar geri geldi. Bu sefer iş yerinde bulunanlar aracılığıyla Ali Menteoğlu Caddesi üzerinden kovalanan şahıslardan, darp edildi ise araba ile vurularak, uygulandı. Bunun üzerine Müdürlüğü çalışma başlatan Tarsus ilçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Bora’nın tüm güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Yapılan AT’yi kullanan FG isimli şah’yi yol üzerinde saldırganla yaralayarak uzaklaştığı, işletmeci AK ve MK’yi darp ettiği tespit edildi. Bunun üzerine olayla 8 kazayla geçen alan ekipler, aramalarda 1 alet ile 1 sona erdi. FG, AK ve MK’nin kasten aralama, yağma ve genel tehlikeye girme suçlarından kayıtları olduğu belirlendi.

Emniyette teslim alındıktan sonra adliyeye teslim edilen şahıslardan FG tutuklanırken, adli kontrolden çıkanlar ise adli kontrolden çıkarılır.

Öte yandan, anların AT’yi kovalamaları ve FG’nin AT’yi bıçaklama ve darp anları güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK