Başkan Akay: “Spor da ciddi yatırımlar devam edecek”

Başkan Akay: “Spor da ciddi yatırımlar devam edecek”

7 views
0
PAYLAŞ

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün branşlarında başarılı olan takımlarının hocaları ve sporcularıyla bir araya gelen Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, sportif galibiyetler ciddi yatırımlar bunun sonucunda da başarılı sporcular yetiştirip Türk sporuna kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Seyhan Belediyespor Kulübü’nün bölümlerde başarılı olan hoca ve sporcularla bir araya geldi.

Seyhan Belediyespor Kulübü’nün atletizm, folklor, hentbol ve futbol branşlarının büyüklerinde elde ettiği başarılı sonuçlara bir gelecek adına umut verici olduğunu söyleyen Başkan Akay, “Seyhan Belediyespor Kulübü ve ilçemizde faaliyet gösteren amatör spor kulüplerimizin başarılı olması adına yardımcılarımız içindeki desteğimizi esirgemiyoruz. Sizler bizim için çok önemlisiniz. Başarılı olduğunuz için gururlandırıyor. Gelecekte önemli kişilerden olacağınızdan da endişelerimiz yok” dedi.

“Çocuklarımızı spora teşvik rehberi”

Sporun kötülüğünden korunmanın önüne geçmekte en önemli bir şeyden emin olmadığımıza dikkat çeken Başkan Akay, “Spor yapan kişiyi koruma altına almak adına tüm şartları zorluyoruz. Gençlerimizin küçük yaştaki sporla tanıştırıp onların kötü alışkanlıklarına yönelmesini engellemeliyiz. Bu belediyemize ait kuruluşta yıl boyu aralıksız bir şekilde bölümlerde spor okullarımız ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Çocuklarını spora teşvik eden ailelerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Törene konuk olarak katılan Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanvekili İsmail Göktekin de, “Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay’ı spora verdiği destekten dolayı tutuklarım. Seyhan Belediyespor’un başarılı sporcularının fazlalığı da gerçekten çok önemli. Önümüzdeki süreçte onlar ki, bu sporcuların aralarındaki olimpiyatlarda başarılı olacak sporcular bulunacaktır” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK