Başkan Çetin’den açılış teşekkürü

Başkan Çetin’den açılış teşekkürü

5 views
0
PAYLAŞ

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 8’inci Toplu Açılış ve Temel Atma Törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür etti. Açılışa coşkulu bir kitlenin katıldığını söyleyen Başkan Çetin, törende 23 açılışını yürüten, 14 bina de temel attıklarını söyledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her hafta yaptığı Halk Günü toplantısında yine Çukurovalılarla bir araya geldi ve görüntülendi.

Toplantının başında açıklamalarda bulunan Başkan Çetin, 8’inci Toplu Açılış ve Temel Atma törenine katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e teşekkür etti.

“İki değerli liderimiz Çukurova’mızı Adana’yı şereflendirdi” ifadesini içeren Başkan Çetin, “Onlara çok istiyorum teşekkür ederim. Türkiye’nin geleceğinde önemli görevlileri üstlenmesini beklediğimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ve Sayın Meral Akşener toplu açılış ve temel atma törenimize katıldılar. Emek veren ayrı ayrı Ayrı ayrı söylüyorum.

Başkan Soner Çetin, 9-10 ay sonra 9’uncu toplu açılış ve temel atma törenini yapmayı hedeflediklerini kaydetti.

Adana’nın geçmişi adliye olaylarıyla anıldığı ancak artık festivaller kenti haline geldiği ve imajının geleceğini vurgulayan Başkan Soner Çetinlerin örneği olarak Portakal Çiçeği Karnavalı, Lezzet Festivali ve Jakaranda Kültür ve Sanat Festivali gibi gösteriler gösterildi.

Başkan Soner Çetin, olumsuz imajı ortadan kaldıran etkinliklerden Uluslararası Çukurova Karikatür Festivali’nin olduğunu belirterek, bu yılki festivalin 5’incisinin gerçekleştireceğini açıkladı. Festivalin 25-26 Kasım tarihlerinde kayıtlarını kaydeden Başkan Çetin, tüm Adanalıları takip etmeye çağırdı.

Başkan Soner Çetin konuşmasının ardından gelen sorun, talep ve önerileri değerlendirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK