Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz”

Başkan Kocaispir işçilerle buluştu: “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz”

6 views
0
PAYLAŞ

Saha ekiplerine alınan motosikletleri teslim eden Başkan Kocaispir, “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz ve Yüreğir için özveri ile mücadele ediyoruz” dedi.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, şantiye tesislerinde Temizlik, Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğünde çalışanlarla bir araya geldi. Belediye personeliyle tek tek selamlaşan Başkan Kocaispir, mesai arkadaşıyla birlikte yemek yedi.

Buluşmada birlik ve beraberlik mesajı verildi. Göreve geldiğimizde bu yana Yüreğir için önemli hizmetler ürettiklerini söyleyen Başkan Kocaispir, özverili çalışmaları nedeniyle çalışanlarına teşekkür etti. Kocaispir, emeğin en yüce değer algıladığını, örnek işlere imza atmayı sürdüreceklerini vurguladı. Kocaispir, “Görev yaptığımız süre boyunca her zaman emeğin ve alın terinin yanında olduk. Dayanışma içinde tüm ihtişamın buluşması. Çünkü biz büyük ve güçlü bir aileyiz. İşçilerimizin korumayı sürdüreceğiz. çalışanların emeklerine sahip olmak Yüreğir’e hizmet etmekten başka düşüncemiz yok” diye konuştu.

Başkan Kocaispir, daha sonra Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün ihtiyaçlarının giderilmesi yönünde 10 adet motosikleti temizlik çavuşlarına teslim etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK