Başkan Tarhan: “İlçemizin her yerine değer kazandırdık”

Başkan Tarhan: “İlçemizin her yerine değer kazandırdık”

2 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in merkez ilçe Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, kırsal bölgede bulunan mahallelerde temaslarda bulunarak, “İlçemizin her yerine değer kazandırdık” dedi.

Geçen hafta Doğançay, Tol, Kocayer mahallelerini ziyaret eden Başkan Tarhan, bu haftaki programı 5 farklı mahalleye yer verdi. Başkan Tarhan, Çevlik Mahallesi’nden ilgili, Pelitköyağı, Takanlı, Kuzucu ve Cemilli mahallelerindekileri dinleyeyle buluşturur. Ziyaretlere özellikle kadınların büyük ilgi gösterdi. Başkan Tarhan, yardımcı bulmaya dinleyerek, önerilerini değerlendirdi ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Mezitli’deki yaşayanların ayrıcalıklı olduğunu söyleyen Tarhan, “Kırsal bölgemize ayrı bir önem veriyoruz. Burada muhtarlarımız, vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerilerini belediyemize bildiriyor ve bizde program içerisinde en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyoruz. İlçemizdeki bütün mahallelerimizi gezerek, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Bu buluşmalarımızın çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Daha önce halk hayatını düzenleyerek düzenlerdik. Şimdi bunu farklı bir boyuta dönüştürerek, mahalle mahalle gezip vatandaşlarımızı dinleme fırsatı buluyoruz. En önemsediğimiz dokulardan biri de kırsal bölgemizde bulunan vatandaşlarımız ile kentte yaşayan vatandaşlarımızı bir araya getirmek. Bunu Kadın Üretici Pazarı projelerimiz ile ürettiğimiz bir inanç. Ayrıca ilçemiz genelinde yaptığımız operasyon sonucu Mezitlimiz ciddi değer kazandı. Sadece Mezitli merkez değil, kırsal bölgemizin de değer kazanması için kaba sarf ediyoruz. Ve bu bölgelerimizin de önemli derecede değer kazandığını görmek bizi mutlu ediyor” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK