Başkan Yılmaz, çalışmaların devam ettiği bölgelerde inceleme yaptı

Başkan Yılmaz, çalışmaların devam ettiği bölgelerde inceleme yaptı

3 views
0
PAYLAŞ

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Doruklu, Musalı ve Soğucak mahallelerinde devam eden yeni muhtarlık inşaatı, kilit parke döşeme taşı, asfalt serimi ve meydan düzenleme çalışmalarını inceledi.

Toroslar’ın yüksek kesimlerini birim müdürleriyle birlikte ziyaret eden Başkan Yılmaz, operasyonla ilgili teknik ekibinden bilgi aldı. Mahallede yaşayanlar ve esnafla da ilgilenerek bulmayı dinleyen Başkan Yılmaz’a, hemşehrileri de yoğun ilgi gösterdi. “İlçemize güzel projelerin kullanılması için gece gündüz çalışması” diyen Yılmaz, “Saha gezilerimiz sırasında hemşehrilerimizin bizlerle paylaştığı talep ve önerilere büyük önem veriyoruz. Bizleri her zaman güler yüzleri ile en değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

“Meydanlar, şehirlerin kalbidir”

Başkan Yılmaz, Doruklu Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme, meydan düzenleme ve muhtarlık bina yapımı ile Musalı Mahallesi’nde asfalt serim, Soğucak Mahallesi’nde de kilit parke taşı ve semt pazar yeri çalışmalarını gerçekleştirdiklerini söyledi. Meydanların şehrin kalbi olduğunu söyleyen Yılmaz, Doruklu Mahallesi’ne kazandırdıkları meydanın hayırlı olmasını diledi. Yılmaz; “Kültürel ve tarihi pek çok güzelliği barındıran Toroslarımızın doğal vücutlarını bozmadan hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İlçemizin her noktası bizim için değerli. Hemşehrilerimizin gereksinimleri ve sahadaki tespitlerimiz sonunda ilçemizin dört bir yanında yol yapım ve çevre düzenleme hatlarıa devam politikası” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK