Bayram’dan demokrasi mesajı

Bayram’dan demokrasi mesajı

4 views
0
PAYLAŞ

Bayram, “Ayrıştırmak için değil bütünleştirmek için adayım” dedi.

Bayram, gün gün oda seçimlerine yönelik okul günlerini tercihleri ​​yönündeki kamuoyuna sosyal medya hesabından yaptı. Bayram, “8 Ekim’deki seçiciler, komite ve meclis seçimidir, seçim seçimi değildir. Seçime aday adayının renk oluşturma baskısını tarafımca kabul edilebilir hale getirilebilir. Önce Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçilecek, başkanlık için oylama yapılır” sonrasında bulundu.

Kendi komitesinden herkesten aday olmaya aday olma hakkına sahip olan Yücel Yücel’den bu seçimden adaylıktan adaylığı için şimdiden renk belirlemeyi seçmeden ve gerekli bulmanın demokrasiyle de dedaştırmasını kaydetmeden.

Sektörünü temsilen gelecek seçkin komite ve meclis renk gölgesi altında olmamasını savunan Yücel Bayram, “Mavisiyle, beyazıyla onun renk bizim rengimizdir. Bunun aksini ötekileştirmektir” dedi.

Yücel Bayram, tüm komitelerin kendi renklerini kesin olarak söylediğini iddia ederek, şunları söyledi:

“Kanaatım odur ki; emek veren tüm komite ve meclis adayları kendi rengini belirleyecek kapasitededir. Bu ekstra kendi renginde renklendirilmiştir. Ben ve birlikte yürüdüğümüzün ortak fikri; renk belirleyerek, saygıdeğer değerlendirme ve meclis üyesi aday adayının seçimina koymama olarak kabul edildi.

Arkadaşlarımıza ‘benim rengim olan’ demenin demokrasi ile bağdaşmayacağı böyle bir karar aldık. Bizim bu kararımız plan odayı nasıl yöneteceğimizin de bir plandır.”

“Öncelik hep şeffaflık ve Adana olacak”

“Her şeyi ben bilirim” onun zamanına saygı duyduğunu ifade eden Yücel Bayram, şöyle devam etti:

“Ayrıştırmak için değil, bütünleştirmek için aday oldum. Çünkü, sistem üyelerimiz de Adana’mızın da üyelerimiz var. Allah nasip ederse Adana Ticaret Odası’nı hep birlikte yöneteceğiz. Seçime hazırp içinde demokrasiye saygımızın bir olarak bizim yanımızda da olmayanı da kucaklayacağız. Tüm birliktelik ve verilen sinerjiyle kentimizin ticarette ve ekonomide çok daha iyi noktalara planın çabası içinde içinde bulunabilir. Yaklaşık 33 bin üyenin hizmet anlayışıyla hazırlanırken, hep şeffaflık ve Adana olacak.”

128 yıllık gelecekle Adana’ya yön veren ATO’ya yakışırluk olgunta bir seçecek olan olacak olan Yücel Bayram, gelecekler gelecek öğrencilerden bahsedecek olanlardır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK