Camspor’da hedef şampiyonluk

Camspor’da hedef şampiyonluk

22 views
0
PAYLAŞ

Mersin Süper B Grubunda 16 maçı 44 puan toplayarak normal Amatör hazırlık hazırlık Camspor, play-off’a hazırlanıyor. Bu hafta sonu play-off’un ilk maçında Anamur Belediyespor ile karşılaşacak olan mavi beyazlı ekip, bu karşılaşman galip ayrılarak iyi bir başlangıç ​​yapmak istiyor.

2 yıl aradan sonra yeniden oluşturmak süper amatör ligde normal sezon sona erdi. Bu yıl 2 grup halinde yapılan ligde, ilk 2 sırada yer alan alanlara takım olmaya hak kazanacak. B müsabaka eden Mersin Camsporda, 16 beraberlik 14 galibiyet, 2 galibiyetle 44 puanla lig lider tamamladı. Bu sonu playoff’un ilk karşılaşmasında Anamur Belediyespor ile karşılaşacak olan mavi beyazlı ekip, maçı kazanarak, güzel bir başlangıç ​​yapmak istiyor.

Yaptıkları çalışmalarla ilgili kulüpte içinde bulunan Camspor 2. Başkanı Serserisi ile uzunhat arasında kısa olanlar. Aldıkları geçen yıl sonunda normal geçen sağlıktan geçen ömrüdan sonra düştüklerini belirten, “Uzun aradan sonra geçen sene şampiyonlarda olan bu senede beni koruduk. hale gelecek. Sezonumuz için çok iyi geçti. Normal çıktığımız 16 karşılaşmada 14 galibiyet, 2 beraberlik alarak liderk.

Bu hafta sonunda play-off’un ilk karşılaşmasında Anamur Belediyespor ile karşılaşacaklarını belirten Yıldırım, “Artık bir nihai doğru geliyoruz. ile. İlk maçımızı ile oynayacağız. Kıranspor evimizde Anamur Belediye ile oynayacağız. diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK