Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri’nin 2. sezonu geliyor

Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri’nin 2. sezonu geliyor

6 views
0
PAYLAŞ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Netflix için yazdığı “Erşan Kuneri” dizisinin ikinci sezon çekimlerine hazırlanıyor. Yılmaz, senaryoyu tamamladığını duyurarak, “Haftaya ekip arkadaşlarımızla buluşup üzerine konuşacağız” dedi.

Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezon umudunu yazmak için geçen haftalarda anne ve baba Asos’taki yazlığına giden Cem Yılmaz, senaryoyu tamamladığını açıkladı.

Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Bülent Şakrak, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya’nın yanı sıra ikinci sezonda Ahsen Eroğlu, Bige Önal, Şükran Ovalı ve Bora Akkaş’ın rol alacağı diziyle ilgili Cem Yılmaz “Evet 3 yılında bu masanın bitişi şu ipadcağzım ile törenimi yine taştan çıkardım… Tam 320 sayfa, 8 bölüm Erşan Kuneri Kurt. Bu geceyi bitirdim. Mutluyum… Haftaya ekip arkadaşlarımızla buluşup üzerine konuşacağız” mesajını paylaştı.

İKİNCİ SEZONUN KONUSU NE OLACAK?
Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığına göre; Yılmaz, Erşan Kuneri’nin 2. sezonun içeriğiyle ilgili de şu açıklamayı yaptı:

“Kötü Yol – Kaymak Zamanı – Hamurişi – Yaprak Sarması – Acı Baba – Şekerpaşa filmleri ve Nekes Hayat Müzikli Kabaresi ile fena geliyor.1984-85 ve 86’ya damga vuran filmlerle sizlerin huzurundayım… :)”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK