Ceyda Düvenci, Bambaşka Sohbetler’inde, Öznur Serçeler’i konuk etti

Ceyda Düvenci, Bambaşka Sohbetler’inde, Öznur Serçeler’i konuk etti

187 views
0
PAYLAŞ

Ceyda Düvenci, NTV ekranlarında haftaiçi her gün yayınlanan Bambaşka Sohbetler’inde, Yalı Çapkını dizisinde Asuman rolüyle izleyicisiyle buluşan Öznur Serçeler’i konuk etti. Öznur Serçeler ve Ceyda Düvenci, Serçeler’in özel düşmanlarının kayıtlarıe, ailesinden kariyerine dek pek çok hakkında sohbet ettiler.

Gerçek aşk oyuncusu Seda Güven’in erkek kardeşi

Öznur Serçeler, 2015 yılından beri birlikte olduğu gerçek hayattaki aşk Yiğit Güven için “Yiğit benim arkadaşımın kardeşiydi. Seda Güven’in kardeşi Yiğit. Doğal, akıntıda tanıştım ve biz hemen sevgili de olmadık, hemen fışkırtmadık. Birkaç kez daha 8-9 ay boyunca bir yerlerde karşılaştık.

Çekingen açıklamaum, çünkü aramızda bir şey iyi gitmezse Seda ile de ilişkimiz bozulacak diye düşünüyorum… Yiğit beni anlıyor, ablasından dolayı da işini almak için. Bütün parçaları, her şeyi dürüstçe birbirimizle konuşuruz, tartışırız. Her şeyi konuşuyoruz. Ekip gibiydik. Benim üzerimdeki etkisi benim aldığımın iyi gitmesini sağlamış olabilir. Birkaç tane ilişkiyi yaşamakca insanını söylediğini söylüyor ‘Bu adamın bende yarattığı dünyayı ben seviyorum, benden bir kadın çıkardı dışarıda’

Kimi zaman bir sevgilim benim çok kıskanç biri olduğuma beni inandırmıştı ama, kıskanç değildim aslında. Biri çok katı demişti, aslında taban tabana zıt şeylerdi bunlar. Yiğit’le birlikte çıkan şey daha sakin, daha aceleci olmayan, sevgi ve şefkatle bir şeyler ifade eden yanım ortaya çıkıyor ve bu onun etkisi…” cümlelerini kurdu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK