Çukurova’da yaz spor okulları hazırlıkları başladı

Çukurova’da yaz spor okulları hazırlıkları başladı

1 views
0
PAYLAŞ

Yaz spor okullarına destek verecek çeşitli branşlardan amatör spor kulüplerinin başkan, yönetici ve hocaları Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i ziyaret ederek, görüş alış verişinde bulundu.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, gençlerin ve gençlerin spor kıyafetlerine büyük önem verdiklerini belirterek, “Gelecek olan çocuk ve gençlerin kötü alışkanlıklarından uzak tutmanın yolunu onları spora yönlendirmekten geçiyor. Spor yapan çocukların hayatında her alanda başarılı olur. Yaz spor okullarını her yıl organize ediyoruz. Bu yıl rekor toplantı bekliyoruz. Bu konuda bize destek olan amatör spor kurslarına teşekkür ediyorum” dedi.

Spor kulüpleri başkanı, yöneticileri ve hocaları da spora verdiği destekten dolayı Başkan Çetin’e teşekkür etti. Çukurova Belediyesi’nin yıl boyunca önemli spor organizasyonlarını kaydettiği kulüp başkanları, “Yaz spor okulları bu organizasyonlardan biridir. Deprem ölçümleri yeterince spor yapamadı. Çukurova Belediyesi’nin halen devam eden Sporun Gülen Yüzü Futbol turnuvası bu hakim çok hakim oldu. Yaz spor okulları da birçok branşta derslerin hem eğitim görmesini hem de spor üretimini sağlayacak. Başkanımız Soner Çetin’e çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Çukurova Belediyesi’nin organize ettiği yaz spor okullarının okullar kapandıktan sonra 19 Haziran tarihinde başlama planlandığı kaydedildi. Futbol, ​​tenis, yüzme, karate, wushu, kung fu, mai thai, voleybol ve basketbol branşlarında yapılacak yaz spor okullarına 7-15 yaş arası tüm Avrupa ülkelerine ücretsiz başvurabileceği ifade edildi. Çocukların spor malzemeleri Çukurova Belediyesi tarafından karşılanacak, yaz spor okullarının 17 ayrı bölgede eğitim vereceği aktarıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK