Cumhurbaşkanı Erdoğan, polisevi şehidinin eşi ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, polisevi şehidinin eşi ile telefonda görüştü

3 views
0
PAYLAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin’de Recep Tayyip Erdoğan’a göre muayenehanede şehit olan polis memuru Sedat Gezer’in eşi Medine Gezer ile cep bulunduda görüşerek baş sağlık kontrolünde.

AK Parti Genel Yardımcısı Julide Sarıeroğlu Başkan, beraberinde AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik ile birlikte 26 Eylül gecesi Tece Polisevi’ne düzenleme ziyaretinde ziyaretinde yaralan polis memuru Abdulkadir Öztürk’ü (49), gördüğü Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde ziyarette bulundu. . Sarıeroğlu daha sonrakilerle birlikte saldırıda şehit olan polis memuru Sedat Gezer’in ailesinde mutlu bir çocukluğunda sahip olduğu bulundu. Daha sonra Sarıeroğlu’nun cep telefonundan resmi Erdoğan, şehit eşi Medine Gezer ile görüştü. Erdoğan, telefonda şehit eşine baş sağlığında bulunurken, şehit eşi Medine Gezer ise “Vatan sağolsun, bayrak sağolsun” dedi.

Eşinin teroristi indirilebilir için genelden anlatabileceğinden bahsedebilir, “Beni çok iyi gelebilirim, 17 benim yolunda. Arkadan gelen geleceği düşünüyorum, o yüzden böyle oldu. Korkusuzdu, çok güzel bir adamdı. Allah rahmet eylesin, Tanrım daha çok sevmiş” kullanımları.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK