DAİMFED Genel Başkanı Karslıoğlu: “Eksper değerleri günümüz ekonomik değerlerine göre belirlenmeli”

DAİMFED Genel Başkanı Karslıoğlu: “Eksper değerleri günümüz ekonomik değerlerine göre belirlenmeli”

5 views
0
PAYLAŞ

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri (DAİMFED), Ziraat Bankası Bölge Başkanı Dr. Murat Serdar Bulut’u ziyaret ederek sektör mali sorunları ile ilgili konuları istişare etti.

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ziyaretle ilgili, ekonominin can damarı olan İnşaat yöneticisi ve yöneticisi müteahhitlerin mali problemlerini ele geçirdiklerini ifade ederek,” Başkanımızın bakışıyla çözüm yolunun önemli bir bölümünü atacağımıza alacağız. değerlerinin de ekonomik değerlerine göre belirlenmesi gerekiyor” dedi.

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Dr. Murat Serdar Bulut da tüm müteahhitlerin DAİMFED çatısı altında toplanarak federasyon oluşturmasının olumlu bir gelişme olduğunu aktardı.

Bulut konuşmasında:”Ekonomik değerlerin mali değerlerin son birkaç yılda değişiklik sonucu güncelleme yapılmamıştır. İştirakçilerimizin zarar görmemesi içinde izleri sürüyorte olmakla sona yaklaşmış durumdayız. Sektörle ilgili olarak güvence değerlendirmesinde güncellemede yürüttüğü gösterimi sergiliyor. Ayrıca banka olarak sıfır faizli, uzun vadeli kredilerle müteşebbislerimize büyük Elde etmek elde etmek. Memleket içlerine fayda sağlayacak her olumlu yatırıma oluşturmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK