Demet Akalın’dan çok konuşulacak itiraf: Okan için FBI’dan kağıt aldım

Demet Akalın’dan çok konuşulacak itiraf: Okan için FBI’dan kağıt aldım

6 views
0
PAYLAŞ

Her fırsatta birlik beraberlik pozu veren ünlü şarkıcı Demet Akalın, boşandığı ve daha sonra birlikte yaşadığı ikamet eden Okan Kurt hakkında çok konuşulacak itirafta bulundu. Kurt’un Amerika için vize alamadığını söyleyen pop şarkıcısının katıldığı bir derginin eski eşi için FBI’dan temiz bir zarf aldığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, TV8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfada konuk oldu. 12 yıldır birlikte olduğu Okan Kurt ile yeniden evlenmeyeceğini söyleyen Akalın, hayat arkadaşı için neden FBI’dan kağıt aldığını da açıkladı.

Okan Kurt’un Amerika’ya vize alamadığını söyleyen Akalın çıkışı, “Okan, benim tanımadığım evli eviyle dışarı çıkıyor. Doğum gününe de çağırmıyor o arkadaşlarının eşleriyle tanışmayayım diye galiba. O da bana ‘Sen Amerika’ya gidiyorsun’ diyor da o Amerika’ya gelemiyor. Gelse onunla giderim” dedi.

AMERİKA’DA AVUKAT TUTTU
Akalın, Okan Kurt ile ilgili şu itirafta bulundu:

“Mahkemelik olduğu için vize alamıyor. Hızlı araba kullanmatan cezası bitti ama sistemi düşmemiş. Orada avukat tutarak FBI’dan temiz bir çanta aldım. Neyi öğrenmek istediğini çünkü neden alınamadığını öğrenmek için. Okan’ın bütün temiz kağıtları var. Okan’a çok güveniyorum.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK