Diş sağlığında inovatif yaklaşım: Emax diş tedavisi

Diş sağlığında inovatif yaklaşım: Emax diş tedavisi

5 views
0
PAYLAŞ

Mersin’de faaliyet gösteren Özel Akdeniz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hekimlerinden Dt. Dinçer Özel, emax diş tedavisi üzerindeki deneyim hastalarına gitmeye hazırlanıyor.

Hem estetik hem de işlevsel açıdan üstün sonuçlar vaat eden emax diş tedavisinde, litiyum disilikat seramik çalışmasını söyleyen Özel, “Bu seramik, üstün mekanik özellikler, yüksek estetik performans ve biyouyumluluk nedeniyle dental restorasyonlar için tercih edilen bir malzemedir. Emax restorasyonlar, yüksek dayanıklılık ve mükemmel Işık geçirgenliği nedeniyle doğal diş görünümüne çok yakın bir estetik sağlar” dedi.

“Emax, doğal dişlerin görünümü ve hissini taklit ederken, olağanüstü bir dayanıklılık sunuyor” diyen Dt. Özel. “Hastalarımıza en iyi ve en etkili tedaviyi sunmayı amaçlıyoruz ve emax diş tedavisi bu vizyonumuza tamamen uyuyor” ifadesini kullandı.

Emax diş tedavisinin, yüksek dayanımları sayesinde özellikle ön dişlerde ve tek diş kronlarında tercih edildiği kayıt altına alınmış Özel, şu bilgileri verdi; “Tedavi süreci, diş ölçümünün alınmasını, restorasyonun laboratuvarda hazırlanmasını ve son olarak restorasyonun diş üzerine yapıştırılmasını içerir. Merkezimiz, emax diş tedavisini artırmak için gerekli eğitim ve donanıma sahip. Diş sağlığı tesislerinden biri haline getiriyor.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK