Edis’ten 19 Mayıs’ta coşku dolu konser

Edis’ten 19 Mayıs’ta coşku dolu konser

3 views
0
PAYLAŞ

Edis, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı Alanya’da binlerce dinleyicisi ile buluştur. Bayramın şarkılarının coşkusunu, dansları ve seyircisine yansıttığı neşesiyle yaşayan ünlü yıldız, zirvedekileri seslendirdi.

Edis, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na özel olarak düzenlenen konser için Alanya’da sahneye çıktı. Efsane bir halk konseri veren ünlü yıldız, 19 Mayıs coşkusunu yaşattı. Sahnede kendisini izleyen binlerce seyircinin bayramını kutlayan Edis, dillerden düşmeyen ve haftalarca liste başı olan şarkılarını seyircisiyle birlikte söyledi.

boşluk

20 bini aşkın kişinin izlediği konserde ‘Benim Ol’, ‘Arıyorum’, ‘Nirvana’ şarkılarıyla başladı. ‘Yalancı’, ‘Çok Çok’, ‘Dudak’ gibi unutulmayan şarkılarıyla hayranlarını coşturan Edis, ‘Martılar’ şarkısıyla bayram coşkusunu zirveye çıkardı. Edis’in enerjisiyle seyirciyi büyü sahneleyen performansına, dansçıları da bir araya getirdi. Edis, “Bu güzel vatanın tek sahibini bırakmayı unutmayalım, biz beraber güzeliz. Birbirinize iyi davranmayı unutmayın. Bir tane vatanımız var ve onu aldığımızz boyunca korumak zorundayız” diyerek hayranlara seslendi.

boşluk
varsayılan
PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK