Ekmek arası tavuk içinden tırtıl çıktı iddiası

Ekmek arası tavuk içinden tırtıl çıktı iddiası

6 views
0
PAYLAŞ

Adana’da kuzenleriyle birlikte bir restorandan ekmek arası tavuk siparişi veren 10 yaşındaki kız çocuğunun beklentilerinden tırtıl çıktıca şok oldu. Ailenin, restoran hakkında şikayetçi olacağı belirtildi

Çukurova ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesinde ikamet eden Gökhan Osman Yamar (44) 10 yaşındaki kızı Arya Yamar, oğlu ve yeğenine restorandan ekmek arası tavuk siparişi verdi. Bir süre sonra çocuklar gelen siparişi almaya başladı. Arya Yamar bir kaç kez ısırdıktan sonra ekmeğin içinde tırtıl gövdelerinde şok oldu. Hemen durumu babasına söyledi. Baba da restorana ulaşarak şikayetini dile getirdi.

Arya Yamar, ekmekten bir kaç lokma gidecek sonra tam ısıracakken tırtılı fark ediyor diyor, “Gece boyunca uyuyamadım. Hep ya içinde başka tırtıl yedi varsaysem diye düşündüm. içinde tavuğun dışında marulda var şundan çıktı” dedi.

Baba Yamar ise hukuki süreci başlatacaklarını belirterek, “Bu süreç sadece daha dikkatli davranmak için başlatacağım. Dikkatli olsunlar ki başkasının başına gelmesin” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK