Futsal U19 Milli Takım maçları Adana’da oynanacak

Futsal U19 Milli Takım maçları Adana’da oynanacak

8 views
0
PAYLAŞ

Futsal U19 Milli Takım Avrupa şampiyonaları Elit-Tur müsabakaları Adana’da yapılacak. Türkiye, Hollanda, İtalya ve Karadağ milli takımlarının katılacağı maçlar 16, 17 ve 19 Mart oynanacak.

Adana, Futsal U19 Milli Takım Avrupa şampiyonası Elit-Tur tartışmalarına ev sahipliği yapacak. Program ile ilgili Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı gösterileri düzenlendi. Gençlik Merkezi Müdürümüz Gençlik Çintimar, Adana’nın büyük bir organizasyonudur, destek için “Adana Valiliğimiz olmak üzere, belediyelerimiz ve Çukurova Üniversitesi her zaman yanımızda oldu. ” kullanımları.

TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü Eğitim Koordinatörü Dr. Erden’de ise TFF ve UEFA ortaklığında derecelendirme sıralamasına göre Adana’da olduklarında hatırlatarak, “Futsal, Türkiye’de genelleşiyor. Yarın başlayacak yarışmalarla başlıyor. Cumartesi gününe kadar zamanı. Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu’ nda oynanacak olan müsabakalarda Türkiye, İtalya, Hollanda ve Karadağ takımları mücadele edecek.

TFF Bölge Müdürü Akif Oflaz da şu cümlelere yer verdi:

“Önemli bir organizasyonun ilimizde ekibimiz büyük bir organizasyon. Çeşitli organizasyonlarla Adana futsala yakınlarımızda.

Toplantıya, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan, Çukurova Belediyesi Müdürü Spor Müdürü Ergin Ulun, Sarıçam Belediyesi Spor Kadir Gül, Çukurova Üniversitesi Spor Ercan Yeldan da katıldı.

Maçlar Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor’nda 16 Mart Çarşamba, 17 Mart Perşembe ve 19 Mart Cumartesi oynanacak.

İlk gün 13.00’da Türkiye – İtalya, 16.00’da Hollanda – Karadağ, 2. Gün 13.00’da Türkiye – Hollanda, 16.00’da Karadağ – İtalya, 3. gün ise 13.00’da Türkiye-Hollanda, 16.00’da İtalya – Karadağ karşılaşmaları oynanacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK