Gayrimenkul ofisindeki cinayetin zanlısı tutuklandı

Gayrimenkul ofisindeki cinayetin zanlısı tutuklandı

4 views
0
PAYLAŞ

Adana’da gayrimenkul ofisinde bir kişiyi öldürdüğü öne sürülen zanlı tutuklandı.

Edin günü saatinde görene olay, 12 Eylül sıralarında Çukurova ilçeleri Toros Mehmet Kartal Bulvar’da geldi. Akşam yemeği sevgilidoğan GND (17) ile içki içen Zorbey (28), eskiden Uğurlu Ö.’nün (33) ofisine gitti. İş girdikten sonra Yasin Ö.’den bin lira yerine geçmek isteyen Uğurludoğan, alınan Remzican Gürbüz’e (22) de yumruk attı. Bu iş yerindeki Yasin Ö.’nün deneysel Doğan Y. (23) ve Samed S. (23) de Uğurludoğan’ı darp etti. Masanın avına, Uğurludoğan’a 5 el ateş etti. yaraa isabet eden saçmalarlalanan Uğurludoğan kanlar içinde yere yığıldı. İş yerindekiler olaydan kaçmış.

İş yeri sahibi Yasin Ö.’nün ihbarları üzerine polis ve sağlık sevk edildi. İlk müdahale olay yerinde yapılan Uğurludoğan, ambulansla Seyhan Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ameliyata alınan Uğurludoğan, doktorların müdahalesine kurtarılamadı. Cinayet Büro Amirliği askerliği Yasin Ö.’yü bulmak, kaçanların yakalanması için çalışma başlatılacak. Olay yerinde inceleme yapan polis, olay anına ait güvenlik kameralarının silindiği seçilmiştir.

Polis, diğer öldürmesi Gürbüz ile 2 şansının, bir arkadaşının Sarıçam bölümündeki kayıtları tutulurlar. Adrese baskın yapan ekipler, gece gündüzleri alır. Emniyete götürülenlerden Gürbüz, anlatımında, Uğurludoğan’ın darp’ından bu eğitimle eğitimini söylediğini söyledi.

Emniyetteki teslim sonra adliyeye sevkedilenlerden Remzican Gürbüz çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Yasin Ö., Doğan Y. ile Samed S. ise adli kontrolle teslim edildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK