Gençler şefler Adana’da yarışacak

Gençler şefler Adana’da yarışacak

4 views
0
PAYLAŞ

Merkez Park Festivali Alanı’nda yapılacak yarışmaya adaylarına başvurularını 30 Eylül 2022 tarihine kadar, festivalin internetten tercih etmek.

Gastronomi tatilinde olacak olan Adana, 7-8-9 Ekim’deki lezzetine hazırlık için. Lezzetlerin evlerinde yapılacaklar, tutkuları ve özel ile Adana’nın mutfakna yönelik olması muhtemel Adana Lezzet Festivali, “Genç Şeflerin yarışmaları” ile de geleceğin şef.

Adana Valiliği’nin Şef ev seçmende, Adana Büyükşehir Belediyesi ve şehirleri ile sistem ve sivil sistemlerin sistemleriyle düzenleme 6. Uluslararası Adana Lezzet Festivalisı düzenlenebilir Genç Şefler Yarışması, 5 farklı kategoride gerçekleştirilecek, Gençler Yarışması Üniversiteli Gençler Yarışması, Üniversite Genç Şefler Ekip Yarışması, Liseli Genç Şefler Yarışması ve Liseli Genç Şefler Ekip Yarışması.

başvurular devam ediyor

Genç Şefler Yarışması’nda 18-30 yaş arası Genç şef ve 16-25 yaş arası ön rekabet edecek. Genç liderler olarak, üniversite ve liselerde eğitim gören adayları ve 3 kişilik ekip yarışmalarına katılabilecekler. Yarışmalar tek ana yemek, ekip yarışmaları temel, ana yemek ve tatlı olacak şekilde hazırlanacak.

Merkez Park Festivali Alanı’nda yapılacak Genç Şefler Yarışması’na ulaşmak isteyenler için 12 Eylül 2022’de başvurular 30 Eylül 2022 tarihinde sondan katılabilirsiniz. Adaylar, “adanalezzetfestivali.com.tr” adresinden online başvurulabilirler.

Yarışmaya katılım ise ücretsiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK