Görme engelli piyanist Ekrem Özcan Yılmaz’a üstün başarı belgesi

Görme engelli piyanist Ekrem Özcan Yılmaz’a üstün başarı belgesi

4 views
0
PAYLAŞ

Uluslararası “Adana Rhapsody” Piyano Festivali Ve Yarışmasında üstün başarı belgesi ödüle layık görüldü.

Adana Rapsodi IV. Uluslararası “Adana Rhapsody” Piyano Festivali ve Yarışması Yürütme Kurulu Başkanı Doç. Ülviyye Güler tarafından verilen üstün başarı belgesinde, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen IV. Uluslararası “Adana Rhapsody” Piyano Festivaline katılarak göstermişsiniz başarılı performansınızdan dolayı jüri tarafından üstün başarı belgesi ile takdir edilmeniz uygun fiyatlar denildi.

Bora Bostan, Dilay Türkyılmaz gelecek geleceğin sanatçı olarak, Defne Bozkurt ve Mira Dinçsoy teşviki, İbrahim Fırat Dönmez en iyi müzik yorumu, Zeynep Naz Polat en iyi serbest eser yorumu ve Ekrem Özcan Yılmaz, Umut Epözdemir ve Zeynep Nehir Taşdemir de üstün başarı ödülüne layık görüldü görüldü.

Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO) Beyaz Baston Görme Engelliler Haftasında, görme engelli Ekrem Özcan Yılmazı piyanist olarak sahneye çıkarmıştı. Engellilik alanında toplumsal kazanç sağlamak amacıyla hafta nedeniyle görme engelli genç piyanist Ekrem Özcan Yılmaz, kendi bestesi ‘Yaşamı’ yorumunu yapmıştı.

Ödül törenine Devlet Sanatçısı Gülsin Onay da katıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK