Güzellikte yeni trend: mikro akım

Güzellikte yeni trend: mikro akım

5 views
0
PAYLAŞ

Adana’da cilt bakımı, kişiye özel analiz, lazer epilasyon, agresif işlemler, medikal ayak bakımı ve bölgesel inceme gibi tepeden tırnağa güzelliğe ve bakıma dair tüm kullanımda Avrupa standartlarında verildiğinde Cemile Der Beauty Güzellik Merkezinin yöneticisi, Uzman Estetiysen Cemile Der, mikro akım tedavisinin faydalarını anlattı.

Sıcak yaz günlerinin gizliliği şu anda yaza pırıltı pırıltı, genç ve ışıltıdayan bir cilt, mankenleri aratmayan sıkı bir vücutla girmenin mümkün olduğunu revaçta olan Der, son dönemlerin en trend uygulaması olan mikro akım tedavisinin son derece olumlu sonuçlarını ifade etti.

Acısız ve yan etkisiz bu şekilde açığa çıkanen hücre sınırlarının 10 A aralığındaki zayıf darbeli akım kullanarak yeniden kazanıldığını söyleyen Cemile Der, “Mikro akım akımı tüm kasları çalıştıran ve çatlaklarımızı genişletenye yardımcı olan düşük voltajlı elektrik akımlarıdır. Bu cihazın yaydığı mikro akımlarla kasları ve cildi şekillendirir sıkılaştırır ve kaldırır” ifadelerine yer verdi.

Kullanım alanları

Cemile Der, mikro akımın sadece yüz değil, bacak ve iç gövde sıkılaşması, sırt toparlama, selülit yönü, popo çıkış, karın toparlama, yüz ovalini belirginleştirme ve boyundaki sarkma ve çıkışlarını aşmade hedeflediğini belirtti.

Yeni dönemin bu en trend oluşturduğu, kabuğun hücrelerini geri yüklediğini, lipitlerin, proteinlerin, enzimlerin ve hücrelerin hücrelerinin diğer hücrelerinin üretim süresinin uzunluğunu vurgulayan Cemile Der, “Mikro akım merkezi ayrıca, insan vücudunda protein yapımı, hormon ve nörotransmiter gibi vücutta yaşamsal sürüş yeteneği için gerekli olan amino asitlerin taşınmasını sağlayan, yenilenme süresini geri kazandırıyor” dedi.

Beş dakika yüz germe

Cemile Der, mikro akım tedavisinin kabuğunun görünümünü iyileştirdiği kadar renk ve tonu da eşitlediğini, bu tükenen sarkık ya da kırışık ciltten kurtulan danışanlarının sürecini “5 baskı yüz germe” olarak tanımladıklarını, içerdikleri olumlu geri dönüşlerin danışanları kadar de mutlu gördükleri sözlerine ekledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK