Haluk Levent hayranları Kuruçeşme Açıkhava konserine akın etti

Haluk Levent hayranları Kuruçeşme Açıkhava konserine akın etti

8 views
0
PAYLAŞ

Türk rock’ı geride bırakan güçlü sesi Haluk Levent, Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhavasında önceki akşam binlerce müzikseveri ağır sahneledi.

BOĞAZ’DA HALUK LEVENT RÜZGARI

MİKROFONU ALDI, SEVENLERİN ARASINDA ŞARKI SÖYLEDİ

Haluk Levent hayranlarının akın ettiği Kuruçeşme Açıkhava konseri öncesinde kapıda uzun kuyruklar oluştu. Sevilen şarkılarıyla ve muhteşem performansıyla sahneye adım atar atmaz Kuruçeşme’yi kaldıran Haluk Levent coşkuyu daha ilk dakikalarda doruklara çıkardı. Yıllardır yazışmalara rağmen dillerden düşmeyen şarkılarını yediyle seslendiren Haluk Levent, ‘Sevenler Ağlarmış’ şarkısıyla toplu coşturdu, ‘Aşkın Mapushane’ ile duygulara tercüman oldu. 2 çalınan konserde seyircisinin arasında dolaşarak şarkılarını söyleyen Haluk Levent, hikâyeleri ve sohbetleriyle konserini adeta mini bir stand-up şova dönüştürdü. Bazı hayranlarla şarkı söyleyen bazısıyla da dans eden ünlü sanatçının bu samimi yaklaşımı geceye renk kattı.

boşluk

ÜNLÜ SANATÇI ZARA, HALUK LEVENT’İN SAHNESİNDE

Rock gittikleri sevilen sesi Haluk Levent, binlerce kişiyle birlikte Söylediği şarkılarına başarılı sanatçı Zara’nın müzik ziyafeti ile ara verdi. Bu sürprizlerle eğlence ikiye katlandı. “Türkülerin kraliçesi” sözleriyle davet ettiği Türk halk müziğinin efsane sesi Zara, seslendirdiği “Dilenci”, “Bir Teselli Ver” şarkılarıyla Kuruçeşme sahnesini mest etti.

boşluk

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK