İbrahim Tatlıses, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde izdiham yarattı

İbrahim Tatlıses, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde izdiham yarattı

7 views
0
PAYLAŞ

Polat Prodüksiyon tarafından Polat Yağcı organizasyon ve Demiren Medya Grubu medya sponsorluğunda eğitimli Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, oyunun dev ismi İbrahim Tatlıses’i ağırladı.

İBRAHİM TATLİSES İZDİHAMİ

Her konserinde kayıtlarıyla rekor kıran İbrahim Tatlıses, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde 5. kez müzikseverlerin kulaklarının pasını sildi. Okumak için zevk almak için hazırlanmak için dolduruldu. Konserin bir müzikseverler imparatoru büyük coşkuyla karşınızda.

boşluk

“İMPARATÖR” TEZAHÜRATLARI BOĞAZ’DA YANKILANDI

‘Bir Kulunu Çok Sevdim’, ‘Bebeğim’, ‘Şemmame’, ‘Sarhoş’, ‘Kavur Balıkları’, ‘Haydi Söyle’, ‘Mavi Mavi’ gibi sevilen şarkıları seslendirdi. Dillerden yanan yavaş yan yana sıra Tatlıses’in yüksek çekicilikleriyle, aşırı yükleniyor.

İki saat boyunca aralıksız şarkılarını seslendiren imparator, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde bir kez daha müzikseverlerin yoğun ilgiyle karşılaştılar. Hayranlarının İmparator’ tezahüratları İstanbul Boğazı’nda’atlandılar. Kesilmeyen alkışların hatrina yedilerinin istek şarkılarını da okuyan İbrahim Tatlıses, 8 Ekim’de müzikseverlerle yeniden Paraf Kuruçeşme Açık Sahnesi’nde bir araya gelecek.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK