İhlas Mağazası’nın 162’nci şubesi Kozan’da açıldı

İhlas Mağazası’nın 162’nci şubesi Kozan’da açıldı

6 views
0
PAYLAŞ

İhlas Mağazası’nın Adana’daki 5’inci, Türkiye genelindeki 162’nci mağazası Kozan ilçesinde açıldı.

İhlas Pazarlama & İhlas Mağazalarının 162. şubesi, Kozan hizmetiyle tüketiciler hizmetine sunuldu. Açılış törenine,İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Cumali Geleri, Bölge Koordinatörü Mehmet Güven, Türkiye Gazetesi Kozan Müdürü Celal Özdemir, İhlas Vakfı Adana Şube Başkanı Mustafa Kulak, Mağaza Şube Müdürü Ali Aydın, Kozan Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Şenoğul ve Faruk Sönmez, siyasi parti ilçe başkanları, esnaf ve çok sayıda vatandaş katıldı

Mağazanın açılımı, dua edilmesinin ardından pencere kesilerek yapıldı. İhlas Pazarlama ve Türkiye Gazetesi Adana Bölge Temsilcisi Cumali Geleri, “İhlas Holding 52 yıllık bir marka, bir çınar. Kurulduğu günden bu yana Kozan’da çevremizde hizmet vermekteyiz. Türkiye Gazetesinin en çok abonesinin olduğu yer Kozan ilçemiz. iyi olduğu bir ilçemiz. , temizlik robotu ve şofben unsurları açık ara pazar lideriyiz.Aynı zamanda 70’e yakın ülkeye ihracat yapılıyor.Ülke ekonomisine katkı merkezleri.Biz düzenlemenin maliyetlerine güveniyoruz.

Açılışta konuşan Kozan Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Şenoğul ise, bu yatırımın Kozan’a hayırlı olmasını temenni ederek, ticarette güven ve kalitenin önemli olduğunu vurguladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK