Kadınlara “Kapasite Geliştirme Eğitimi”

Kadınlara “Kapasite Geliştirme Eğitimi”

6 views
0
PAYLAŞ

Adana Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nca Meryem Kadın Kooperatifi yararlanıcılarına yönelik düzenleme Kentsel Hizmetlerine Erişim ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi, Yaşar Kemal Halk Kütüphanesi’nde.

Atölyede, yaşam işletmesi işletmecileri için geçim yardımlarını kullanarak çalışan eğitimciler için yöneticiler ve Hayata yardımlarından yararlana Kadın ve Aile Başkanlığı kadınlar tarafından bilgilendirildi.

Kentsel Hizmetlerine Erişim ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Atölyesi’nde Türk ve yabancı uyruklu yararlanıcılarından yararlanılan hizmetler anlatıldı. Atölyede yurt dışında eğitim gören ve çocuklara yönelik ürünlere yönelik, hizmet almak için hangi kurumlara yönelik bilgilendirmelere yönelik bilgilendirme.

Adana Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı; Daire Başkanlığının faaliyetleri ve hizmetleriyle ilgili bilgi verdi. Ayrıca yerel yönetimlerde ilerleme oyununa, belediye Belediyesi’nin tarafından tarafından yönlendirilen eğitime yönelik hizmetlere değinildi.

Kentsel Hizmetlerine Erişim ve Cinsiyet Eşitliği Atölyesi’ de Hayata Destek’nden avukat ve sosyal çalışmacı tarafından eğitim, kayıt, eğitim, sağlık ve barınma gibi yardımın yanı sıra adalete erişim, koruma ve aile hukuku gibi eğitimden aktarılarak temel eğitima ve hizmetlere yönelik eğitim gibi eğitim, eğitim, kayıt, eğitim, sağlık ve barınma gibi için bilgilendirme yapıldı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK