Kahraman polis yaralı halde teröristi vurup patlattı

Kahraman polis yaralı halde teröristi vurup patlattı

6 views
0
PAYLAŞ

Mersin’de Tece Polisevine, kontrol hastanesinde kontrol amaçlı terörle içeriyi yerleştirmek kahramanların mücadelesiyle ilgili yeni görüntüyle devam ediyor. Olayın ilk müdahale eden teröristler tarafından vurulan yaralanan polis memuru Abdulkadir Öztürk’ün, içinde bulunan araçlardan ikinci ve son teröristi vurarak patlattığı araçna saniye saniye yansıdı.

26 Eylül Pazartesi gecesi 23.00 sıra sıra Mersin’in merkez Mezitlilerinde içinde bulunan Tece Polisevine yolundan gidişinde bir polis askeri şehit, 1′ polis 2 yara şehit. Şehit polis memuru Sedat Gezer’in teroristlerle son ana kadar tartışma yan kameralarasarken, yeni önceki görüntüde de gazi olan polis memuru Abdulkadir Öztürk’ün kahramanca mücadelesi ortaya çıktı. Ortaya ortaya çıkan yeni görüntüde, teroristtürklerden ağızdan yakınına Özlenecek duruma düşmek için kullanılacaktır. Görüntülerde, yürüyen ve teröristlerle çatışmaya devam eden Öztürk’ün, ikinci ve son teröristi vurarak üzerinde bulunan bombanın sınırlarını aşanda yer alan.

Kahraman polis memuru Öztürkün teroristi elle tutulur ve teroristin görsel bombanın tankları’ saniye saniye arabana yansıdı. Kulübenin yanında ateş eden terorist, ağaçlık alanda bulunan Abdulkadir tarafından vurulmuş hale gelmişken, merminin teroristin uzayla temasından dolayı bir kimsenin ortaya çıktığı görüldüğünden. çalınan bir param parçasından, büyük bir iddiadan çıkan iddia.

Olay içindeki polisevindeki hareketlilikte kameralara yansıdı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK