Karslıoğlu: “Kızılay’a hep destek tam destek olacağız”

Karslıoğlu: “Kızılay’a hep destek tam destek olacağız”

4 views
0
PAYLAŞ

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, DAİMFED olarak Kızılay’a hep destek olacaklarını söyledi.

Doğu Akdeniz İnşaat Müteahhit Birlikleri Federasyonu (DAİMFED) Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Ankara’da Kızılay Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Kızılay Genel Sekreteri Ramazan Saygılı’nın konuk olduğu DAİMFED üyeleri Kızılay’a destek sözü verdi.

DAİMFED Genel Başkanı Mustafa Karslıoğlu, ziyaretle ilgili konuşarak, “Yakın geçmişteki büyük bir kan bağışı kampanyası gerçekleştirerek bağış rekoru sağlayan, öncü eğitim ve kazanç çalışmalarıyla haklı bir gururumuz olan Ramazan Saygılı’nın Kızılay’ın Genel Merkezinde görev alması olanlar için gurur vericidir. Hemşehrimiz Ramazan Saygılı bilgisi, gücü ve uzun yıllar süren deneyimiyle onu kullanmanın nadide kurumu olan Kızılay’a çok önemli katkılar koymaya devam edecek. Tebrik ediyor üstün başarı diliyoruz. DAİMFED olarak Kızılay’a hep destek tam destek vereceğim” dedi.

Kızılay Genel Sekreteri Ramazan Saygılı da DAİMFED’in Adana da doğmuş bir federasyon olarak inşaat alanının tüm çevresini bir çatı altında tutmalarının önemli olduğunu ifade ederek, “Birlikten kuvvet doğar. Başkan Mustafa Karslıoğlu öncülüğünde Adanalı müteahhitlerimiz Adana için hayırlı olan her misyonu içinde oldular. DAİMFED Kızılay’a sürekli destek verdi. Özellikle yakın geçmişte yaşadıkları deprem, sel baskını, Pakistan, sınır ötesi Afrin’de ve sığınmacılar konusunda manevi ve maddi destekleriyle hep güç sağladı. Desteklerini yanımızda hissettirmiştir” diye konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK