Kaymakam Arslanköylü: “Hepimiz Kozan için çalışıyoruz”

Kaymakam Arslanköylü: “Hepimiz Kozan için çalışıyoruz”

2 views
0
PAYLAŞ

Adana’nın Kozan ilçesinin kalınmada hızlandırılması ve kamu hizmetlerinin daha verimli bir şekilde kontrol amaçlı toplantısı düzenlendi.

İlçenin kalkınmasının hızlandırılması ve kamu yönetiminin daha etkili olması amacıyla Kozan Kaymakamlığı’nın görüşülmesinde toplantı düzenlendi. Kozan Kaymakamı Bahattin Alp Arslanköylü’nün başkanlığını yürüttüğü toplantı, Kozan Ticaret Odası toplantı toplantısı toplantısı. Toplantıya Arslanköylü’nün yanı sıra Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, kurum müdürleri, daire amirleri, sivil toplum örgütleri ve muhtarlar katıldı.

Toplantıda konuşan Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, “Hepimiz Kozan için hizmet yapmaktayız. Bu toplantıların amacı, toplumumuza kamu hizmetleri etkili ve hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bir araya getirmektir. Kamu kurum ve kurumunun muhtarlardan olan organları, muhtarların kamu kurumu ve kurumlarından örnekler bu toplantıda konuşuluyor. Bu toplantılar çoklu istişare içinde gerçekleştiriliyor. Varsayımları ortadan kaldırmak için bu toplantılar büyük önem arz ediyor”dedi.

Belediye Başkanı Kazım Özgan ise, muhtarların sorun ve gidip dinleyerek yapması gereken ne varsa yapmaya hazır olduğunu dile getirdi. Ayrıca, birçok mahalle ve köyde yol yapım şirketinin tamamlandığını aktaran Özgan, bu idamı idam olarak devam ettirdiğini sözlerine ekledi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK