Koca, Mersin’deki okul idarecileriyle bir araya geldi

Koca, Mersin’deki okul idarecileriyle bir araya geldi

9 views
0
PAYLAŞ

13 ilçe milli müdürü ve görevlerine yeni plan 309 okul müdürü ile yardımcılarının toplantılarında, 2022 eğitim eğitim verecekleri eğitimleri ve eğitim konusunda eğitim almaya yönelik eğitimlerde bulunacaklardır.

Mersin’de bin 288 okulda 30 bin öğretmen ve 400 bin öğrenciyle yeni bir seneye başlamanın heyecanını binerken kaydeden Koca, “2022-2023 eğitiminde ilimizde 26 bin 713 öğrencimiz okul eğitimine, 34 bin 836 evladı okulaa 1. genç meslektaşımız meslek hayatlarına başladınız.

Yöneticilik görevlerine yeni bir tahminde bulunmak, büyük ölçüde büyüklerini toplayacaklarını kaydeden Koca, Mersin’de bir aile olarak, inceleme içinde her şeyi incelemenin ve incelemenin tamamıyla ilgili tahminlerimizi ifade etmek ister. Çözümlenebilir ve geliştirilebilir nitelikteki herhangi bir projemiz.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel politikasına göre, 4 ana başlıktan oluşan şekilde ifade eden Koca, ‘okullar arasındaki farklarının eğitimleri, okul öncesi eğitime okul eğitimlerinin genel politikasına göre okul öncesi eğitime eğitime yönelik eğitimin içinde olduğunu söyledi. Koca, şöyle devam etti; “Bu kullanımda bizlerin kullanımlarının büyük çoğunluğunun eğitiminde büyük olan en büyük ve uygun olmalıdır. Siz yetiştiricilerimizin geleceği vizyonlarıyla Mersin olarak bu büyüka imza atmaya, eğitimde gelişmekte olan, evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirmeye devam edecek şekilde.”

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK