Kozan’da MHP’ye 850 kişi katıldı

Kozan’da MHP’ye 850 kişi katıldı

4 views
0
PAYLAŞ

Adana’nın Kozan ilçesinde MHP’ye katılan 850 kişi temsilen 150 kişi törenle rozeti takıldı.

Partiye yeni katılanlar için düzenlenen törende konuşan MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, “850 yeni partilimizi temsilen 150 sahibimize rozetlerini takmak üzere bir araya gelmek. 6? lı masayı sergiliyorlar PKK, FETÖ?ye destek veriyorlar.Bu seçim siyasi bir seçim değil Kurtuluş Savaşı’nda onlarla silahlarımızla Anadolu bölgelerinden kovduk şimdide oylarımızla topraklımızdan çıkaracağız?

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı ise partiye katılan yeni işletmeye teşekkür ederek, “Türk milleti olarak yürütmenin onu korumak için kollamak için elde etmek gelmek için mücadeleye devam etmek” ifadesini kullandı.

MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı konuşmasında Devlet Bahçeli’nin yolunda ülkesinde bekası için denedilerini ifade ederek, “Karşımızdaki güvenilirliğia bakıyoruz. Hepsinin derdi ne kadar çok milletvekili çıkarabiliriz ne kadar bakanlık alabiliriz.Ülkenin bekasını düşünenler yok orada.HDP ile el ele olmak zaten ihanetin en büyüğü. Durdurmanın bu kirli savaşı diyor.Bizim terörle mücadelemizi bitirmemizi sağlayacak.Peki bunlara göreve geldiğinde HDP bakanlık istemeyecek mi?Bunu diyenlere hangi bakanlığı verecekler. ek? dedi.

Konuşmaların ardından partiye yeni katılan üyelerin rozetleri takılır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK