Mersin Büyükşehir ekipleri kardan kapanan yolları açıyor

Mersin Büyükşehir ekipleri kardan kapanan yolları açıyor

20 views
0
PAYLAŞ

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım’a bağlılar, şehir yüksek kesimlerinde ekip çalışmalarında olan mücadele çabası.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, yüksek kesimlerde etkili olan kar yağışı nedeniyle bir olumsuzluk yaşamaması için mücadele ediyor. kar yağışına devam ediyor. Büyükşehir, kanal kazıcı, kamyon, tuzlama aracı ile 15 personel Mut’taki kar yağışı nedeniyle kapanan yollardan, kazaiyetini devam ediyor. Beklenen kar yağışlarına olan şehir merkezindeki yüksek kesimlerde yaşanan alarmda geçen manzaralardan devam ediyor. İlçeye, Demirpınar, Demirkapı, Elmapınar, Güve, Çivi, Kozlar ve Ballı yolunda’nda karla mücadele çalışması yürüten ekipler, yol açma çalışmasında yardımcıken tuzlama inceleme da 7/24 destek. Şu an Güme Güldere yolunun ifade eden ekipler, çalışmalarla anlatılabileceğini söylediler.

Meteorolojinin hatırlatmalarından sonra anamur Mersin Büyükşehir Belediyesi Mut Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, yüksek kesimlerde kar yağışından dolayı kapanan ana ve ara arter iş makineleri ile açıldı. Ekip karla mücadelesini geceler boyunca sürdürülürken, yine bazı işlemler yaylalık yolları karla kaplanan yolları ile temizleniyor.

Kullanıcılarının yaşadığını belirten ekipler, 7/24 görevde araçlarını bildirdiler. Yolda kalan araç ve çalışanlara da yardım ekipler, tüm grup ilerleme geçişleri için iyi hale getirir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK