Mersin milletvekilleri MTOSB’nin çalışmalarını yerinde inceledi

Mersin milletvekilleri MTOSB’nin çalışmalarını yerinde inceledi

3 views
0
PAYLAŞ

AK Parti Milletvekilleri Yılmaz, Taşkın ve Özkan ile AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Model Fabrika ve Yenilik Merkezi ile Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çalışmaları hakkında MTOSB Başkanı Sabri Tekli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kürşat Haddat ve Denetim Üyeleri Yılmaz Akyüz ile Hasan Denetim Üyeleri Yıldırım’dan bilgiler aldı. Ziyarete, bölgenin bulunduğu bölgedeki ziyaretçilerin de katıldı.

Milletvekili Yılmaz, ziyarette konuşmada, “Yaptığınız iş ile gurur duymaktan. Mersin’in istihdamına yönelik olarak bir katkı sağlıyorsunuz. Bizler de AK Parti Mersin Milletvekilleri olarak Ankara’da her zaman emrinizdeyiz. Her türlü sorunun üstesinden gelmek için bir projeye hazırız” dedi.

MTOSB Başkanı Tekli ise çalışmalar hakkında bilgi vererek, “3. Bölgemizde fabrikalarımızda yükselmeye devam ediyor. Kısa zamanda tüm fabrikalarımızda aktif olarak devam edecekler. MTOSB olarak 4. Bölgenin incelemesi tamamlandı. Bu yıl içinde 4. Bölgenin eğitimlerini tamamlayarak, 5. Bölgenin bürokratik yönetimini başlatıyoruz. Bölgemizde yer alan ilk etapta 35 bin ikinci etapta ise 50 bin olması hedefindeyiz. birlikte belirli hem Model Fabrikamızda hem eğitim için eğitimimiz lisemizde eğitim eğitimi veriliyor, eğitime büyük önem veriyoruz” diye konuşuyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK