Mersin’de Athena konseri

Mersin’de Athena konseri

4 views
0
PAYLAŞ

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Athena konseri ilgi gördü.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından Özgecan Aslan Barış Meydanında düzenlenen Athena konserinde binlerce Mersinli 19 Mayıs coşkusunu yaşadı. Konser öncesi ellerinde Türk bayrakları ile alana akın eden Mersinliler, saat 18.30’da MC Halil Bal ve DJ Emircan Saltabaş, 19.30’da Yaren Özcan ve 20.00’de de Ertan Rüstem’in sergilediği performanslarla doyasıya eğlendi. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de konsere katılarak Mersinlilerin 19 Mayıs coşkusuna ortak oldu. Sevilen grup Athena sahnesini önce alkışlar eşliğinde sahneye çıkarmak Mersinlileri selamlayan Başkan Seçer, gençlerin elleriyle yaptığı kalplere kalple karşılık vererek konuşmasına başladı.

“Gençlerimizin sayesinde Mersin’i daha güzel gider”

Seçer, gençlerin kendilerinin elde etmesinden dolayı Mersin’de yaşamayı çok sevdiğini belirterek, farklı şehirlerde karşılaştığı gençlerin kendisine “Keşke Mersin’de yaşamasaydık. Mersinli gördükleri çok şanslı” dediklerini söyledi. Seçer, “Mersin’i çok yurtsever. Sizlerin, gençlerimizin sayesinde Mersin’i daha da güzel konuşuyor. Başkanınız olarak sizden bir isteklerim var. . Bu görevimizi yerine getirelim” diye konuştu.

Seçer, konuşmasının ardından konserdeki binlerce Mersinliyle kalp yaparak selfie çekildi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK