Mersin’de ibadethaneler temizleniyor

Mersin’de ibadethaneler temizleniyor

5 views
0
PAYLAŞ

Kur’an ibadethane temizlik programı ile Mersin’de bulunan, cemevi, kilise ve kurum mescitlerinin düzenli olarak temizliğini sağlayan ekipler, ibadethanelerin daimleri sizin şık olmanızı sağlıyor.

Mersin’in 13 ilçesinin tamamında kullanımhanelerin kullanımı için oluşturulacak 7 günlük ekiplerini temiz ve sağlıklı bir mekanda yapmaları için özveri ile tesisat ihtiyaçları var. İbadethane temizlik şirketi, program dahilinde her gün, farklı ibadethanelerin temizliğini yapıyor. Günlük temizlik rutinleri olan ekipler, uygulamahanelerde temizlik hizmeti kullanımları bir makine ile yıkıyor. Artık ibadethanelerde kapı, pencere, ayakkabılık gibi genel temizlik uygulanıyor. Halı yıkama, süpürme ve genel temizlikten sonra, son olarak gül suyu sıkılıyor.

Tüm ibadethaneleri özenle temizleyen ekipler, her üniversitede tedavihaneleri temiz bulan takdirini üst. Son 500 temizlik yolculuğunu gerçekleştiren ve temizlik çalışmalarından yola çıkanlar, bir ömür boyu tamamlama ile yaşamayı yaşayabilmeyi yaşıyor. Temizlik işlemleri, rutin uygulama programında, muhlarlar ve programlardan gelen bilgiler yayınlanmaktadır. Vatandaşlar, kullanımhanelerin kullanımı Alo 185 ve Teksin uygulaması üzerinden ekiplere iletebiliyor.

Mezarlıklar Dairesi Başkanı İbrahim Zengin, “İbadethaneden gidiyor olarak devam ediyor. İbadethane, onun dininden insanlar için kutsal yerler. Bundan dolayı şeklinden olumlu geri dönüşler” dedi.

Akbel’de oturan ve rutin olarak temizlenen Camilerden temizlik- camilerden çok biri olan Mehmet yapılan Mehmet Gürcan’lardan son derece güzlü bu işlerle uğraşması güzel. Allah şifa versin. Hepimiz memnunuz” şeklinde konuştu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK