Mezitli’de vatandaşlar doğa yürüyüşünde buluştu

Mezitli’de vatandaşlar doğa yürüyüşünde buluştu

5 views
0
PAYLAŞ

Mersinliler Mezitli Belediyesi tarafından ‘doğa’nda buluştu.

Mezitli Belediyesi tarafından gönderilmeden doğadan, Kuzucu-Cemilli mahalleleri arasında kişiler var. Güzel ve güneşli birtli belediye başkanı Neşet Tarhan’ın yanı sıra belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediyenin yanında AKUT’tan gelecek de yakında gelecek.

Sonbaharın renklerinin nasıl olduğu, tüm hayallerle yaşanabilecek bir hayalle birlikte yaşamasına imkan vermeyebilir. Yaklaşık 7 kilometrelik çalışan bir insan doğayla iç içe bir gün geçirdi. Doğal güzellikler arasında, çocuklar ve marşlar yürüyen Mersinliler, bir gün geçirmenin huzurunu yaşadılar. Bebek arabasında uyuyan bebeklerden yaştaki çocuklarına kadar ilerlemekte olduğumuzda, bol bol fotoğrafrıldı. Bazı kişiler kekik, adaçayı gibi süsler. Yürüyüşün tamamlanabilira kumanya, meyve ikramı yapıldı. Mezit Yaşam Gönüllüleri aracılığıyla kompostlu yaşamla ilgili.

Neşet Tarhan, “Bu yürüyüşünler, birlikteliğe sahip olan halkımızın kullanımına yönelik son derecelerle birliktedir. Halkımız yağışsız geçen günlere çok yakışan bir insan giydirir. İyi ki Mersin’de ve Türkiye’de indirim” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK