Mezitli’ye spor kompleksi yapılacak

Mezitli’ye spor kompleksi yapılacak

18 views
0
PAYLAŞ

Mezitli ile ilgili olarak, ilçe belediyesinde tamamlanan olan eski okul geliştirme sporu kapsamındadır. Gençlik ve spor salonunda, 10 adet atölye İl Müdürlüğü, spor başında, 10 adet atölye, yemekhane, 3 adet eğitim odası, toplantı odası, eğitmen odası, veli görüşme odası, okuma, öfke kontrol odası, yönetici odası, futbol salonu, ofis kontrol odası futbol soyunma alanları, kafeterya gibi bölümleri de yer alacak.

Protokol, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir ile Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan arasında imzalandı. 25 yıl sürecek olan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından olan kompleks, bu sürenin bitirilebilecek. Son zamanlardaki çalışmalar başladı. Temizlik ve kazı yapılacak projede daha sonra inşaat çalışmaları da 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanacak planlanıyor.

Spor tesisleri ve hizmetleri hakkında incelemeler hakkında bilgiler veren Başkanlı’ye spor tesisi kazandırmak, kendi günlerinde Gençlik Spor İl Müdürümüz Demir’i ziyaret etmiştim. Hemen birkaç gün sonra okul teknik personeli ile ilgili incelemede bulundu. Alanları hep birlikte gezdik, fikirlerimizi aktardık, aldılar. Ortak bir yere birleşerek, kentimize çok değerli bir tesis kazandırmak için önemli bir adımtık. Bu güne kadar spor alanında Mezitli en az yatırım alann birisi. Bunu istiyoruz. Biz belediye olarak Mezitli’ye kim olduğunu duyurmaktan mutlu olacaktır. Hep birlikte Mezitli’ye sporun damgasını vuracağız” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK