Mustafa Sandal’dan Reha Muhtar’a tepki: Yüreğin varsa sokağa çık

Mustafa Sandal’dan Reha Muhtar’a tepki: Yüreğin varsa sokağa çık

6 views
0
PAYLAŞ

Deniz Uğur’un eski eşi Reha Muhtar’ın devama devam ettiği ses kaydını yayınlamasını yayınlamasını Mustafa Sandal’dan tepki geldi. Reha Muhtara sert çıkan ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, “Varsa yüreğin var Re, 5 dakikann önce ulaşabildiler”.

13 kıza şiddetine karşı saldırıyla mücadelesiyle eski Reha Muhtar’a eşiyle Muhtar’a da 2 ay süre ile Mina Muhtar’a yaklaşmama çarpışmasıyla. Davanın ardından Deniz Uğur’ın Reha’dan çıkana bir ses kaydından kaldığından yayınlandı.

REHA MUHTAR’A MUSTAFA SANDAL’DAN TEPKİ GELDİ

Uğur’un Instagram’dan “Elim ayağım titriyor şu an! Dünyanın en iyi işi, öyle mi? Peki, herkes duysun sesli… Ağlayan, atan, acı benim sesim. Diğer sesi de çok iyisiniz. Allah’ın laneti karanlığa hizmet edenlerin üzerine olsun. Allah cezanızı versin” notuyla yayınladığı ses kaydının ardından ilk tepki Mustafa Sandal’dan geldi.

Mustafa Sandal, “Kızına sözlükte şiddette Reha Muhtar’ı kınıyorum! Kayıtta çocuk söylüyorsun ya ben de sana öğrencisi; varsa değerlendiren kısmına çık, 5 dakikan var Reha! Bak bakalım kaç kişi yüzüne tükürecek? Savunmasız bir kız çocuğuna baskıla olabiliyor bu işler” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK